Wpis z mikrobloga

Dla TOP5 klasy atrakcyjności nieruchomości to (oczywiście moim zdaniem):

1. Dom w willowej dzielnicy miasta
2. Mieszkanie w centrum
3. Dom na bliskim i zadbanym przedmieściu "willowym"
4. Mieszkanie w dobrze skomunikowanej części miasta
5. Dom pod miastem (tak do 10km) z dobrą komunikacją, przynajmniej samochodową
6. Mieszkanie na obrzeżach miasta
7. Mieszkanie w najbliższym powiatowym
8. Dom na wsi >20km od miasta
9. Dom na zadupiu >50km od miasta

Śmiać mi się chce zarówno z tych, co ciągle piszą o jakims koszeniu trawy (wynaleziono roboty koszące, wiecie?), jak i z tych, co gloryfikują mieszkanie na zadupiu, gdzie depresji się dostaje od samego widoku na ulicy.

#nieruchomosci
  • 3
Śmiać mi się chce zarówno z tych, co ciągle piszą o jakims koszeniu trawy (wynaleziono roboty koszące, wiecie?), jak i z tych, co gloryfikują mieszkanie na zadupiu, gdzie depresji się dostaje od samego widoku na ulicy.


@Yuri_Yslin: co kto lubi, ja widzę o wiele więcej wad domu (poza tymi w mieście), kilka z brzegu:
- chcesz się przejść na spacer, to trzeba mieć oczy dookoła głowy bo chodniki to rzadkość
-
@Kutafonix215: Większość tego, co opisałeś powyżej nie dotyczy domów per se tylko lokalizacji działki. Dlatego podzieliłem domy na takie w osiedlach willowych w mieście (tam niczym się to nie rózni od mieszkania, zresztą często kilkaset metrów dalej są bloki) i domy na wsiach na zadupiu, gdzie rzeczywiście nie ma latarni, musisz mieć samochód, etc.

Nie musisz niczego odśnieżać, wystarczy głupi kabel pod kostką położyć, przywalisz grzanie i stopi się w moment,