Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,

Jestem na etapie kupna samochodu. Chciałbym coś szybkiego, dostarczającego przyjemność z jazdy do około 150k. Używane wchodzi w grę ale tylko kilkuletnie (leasing here). Z wymogów to min 4 miejsca.

Myślałem o używanym Fordzie Mustangu 5.0, ewentualnie używanym Mercedesie A AMG. Macie jakieś inne pomysły lub przemyślenia na temat tych modeli?

#kiciochpyta #auta #samochody #mustang #mercedes #motoryzacja
grubykr - Hej Mirki, 

Jestem na etapie kupna samochodu. Chciałbym coś szybkiego, dos...

źródło: mustang

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@cwlmod: Z tym wydechem to też zależy czy i jak jest porobiony. Stockowy wydech jest względnie cichy. Jak ludzie porobią sobie różne przeloty i inne wynalazki, to potem faktycznie jest tak, że jak sąsiad z hali wyjeżdżał swoim, to przy zamkniętych oknach na 7 piętrze go słyszałem. Ja u siebie założyłem tylko H-pipe na środek i było znośnie, bez żadnych rezonansów. Kwestia przyzwyczajenia.

Czy jazda w zimie jest bardzo trudna?
piotrow - @cwlmod: Z tym wydechem to też zależy czy i jak jest porobiony. Stockowy wy...
  • Odpowiedz
  • 1
@ZlodziejBilonownic: Z tymi 4 miejscami to chodziło mi bardziej o 4 w dowodzie, w praktyce może być ciasno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@prezeees Myślałem nad nim, jednak ekstatycznie bardziej podoba mi się Mustang.

@piotrow dzięki za obszerną odpowiedź i opis kosztów eksploatacyjnych, zastanawiałem się właśnie ile to może wynieść a tutaj czytam, że nie
  • Odpowiedz
@cwlmod: Jak lecisz na wysokim biegu (minimalne ma 1260 obr) to nie warczy tylko lekko bulgocze ;) a w polifcie masz regulowane klapy wydechu więc możesz je zamknąć i robi to różnicę. Co do wyjazdów pod górkę zimą, jeśli ma się dobre opony to nigdy nie miałem problemu, a tam gdzie by był to i inne auta by nie wyjechały (nie licząc 4x4)
  • Odpowiedz
@mar-v-son: BUlgot nie bulgot, jest to hałas jednostajny. Jeździłem przedliftem i poliftem w automach i mówię o zamkniętych klapach. Przedlift miał porobiony wydech i w tunelach była autentycznie przerażająco głośny. Fajny na chwilę jazdy ale trasa do Rzeszowa mnie zabiła xD
  • Odpowiedz
To auto może zrobić krzywdę, ale wystarczy trochę pojeździć, trochę poznać samochód i nie robić głupot.


@piotrow: bardzo lubię takie samochody ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@bidzej: właśnie i30 niby spoko ale nie ma 4x4..... ehhh. coś z zacięciem rajdowym bym chciał nie do końca taki hothatch. ja wiem ze Hyundai ma swoj dział sporotwoy ale oni tam wystawiają i20 i tam jest juz z nazwy tylko to i20. tam jest na grubo. a szkoda ze nie ma i30n z 4x4. a BMW 2?
  • Odpowiedz