Wpis z mikrobloga

Czy ich #!$%@?ło w tej Biedronce już, kupujesz jedną rzecz a paragon na pół metra bo musi się diss na Lidla wydrukować xD
  • 74
  • Odpowiedz
biedronka to najgorszy chlew, w środku #!$%@?, nienawidzę ich kas samoobsługowych, na kasach zawsze jedna kobitka która musi obsługiwać zajebistą kolejkę plus pomagać na samoobsługowych, przez co kolejka jest i tu i tu,


@BooB: Jakby w Lidlu tak nie było xD Oj sory zapomniałem w Lidlu to czasami ani jednej kasy normalnej nie ma otwarte tylko idź pan na samoobsługę xD Jeszcze te bramki i zagroda jak bydła, gdzie musisz zeskanować
  • Odpowiedz
Wpisujecie takie horror stories a ciagle tam chodicie, trochę nie rozumiem. XD

Kilka lat temu chodziłem trochę po Biedronce czasem to nawet nie było tam za bardzo taniej. Owszem, jakieś gówno-jogurciki były tańsze niż gdzie indziej, ale to szkoda nawet jeść.
  • Odpowiedz
@onepnch: ch*j z paragonami. Ja ostatnio kupiłem brokuł na promce, po zrobieniu zupy okazało się, że w mojej zupie robaki pływają, były na brokułach (,)


@macan: to ty nie wiesz, że warzywa się dokładnie płucze ?
  • Odpowiedz
@BooB: Jakby w Lidlu tak nie było xD Oj sory zapomniałem w Lidlu to czasami ani jednej kasy normalnej nie ma otwarte tylko idź pan na samoobsługę xD Jeszcze te bramki i zagroda jak bydła, gdzie musisz zeskanować rachunek żeby wyjść xD


@lentilek: no ja akurat u siebie na zadupiu mam jednego lidla i chyba z 4 biedronki, w lidlu zawsze jest ktoś oddelegowany do kas samoobsługowych i szybko potwierdzi
  • Odpowiedz
@onepnch: a potem zdziwko, że UE musi ingerować w każdy detal. Swoją drogą nie były przypadkiem jakieś dyskusje, że nie można reklam umieszczać na paragonie tylko po drugiej stronie?
  • Odpowiedz
@testokrol Wiem że nie jest winna, ale może dzięki temu ktoś zwróci uwagę na ten problem. To się nazywa protest geniuszu. Wiem prościej by było oblać zupą jakiś obraz ale nie mam w pobliżu żadnego.
  • Odpowiedz
@onepnch: Zgłaszać na bok biedronki i inne sociale, musi być jakiś ślad, że ludzie są wkurzeni. Panie na bok są bardzo miłe, najdłużej zajmuje im znalezienie do jakiego działu można przypisać taka reklamację.
  • Odpowiedz
@onepnch: tak działa kapitalizm. Marnotrawstwo zasobów w walce między podmiotami walczącymi o tego samego klienta. Do tego często bezsensownie. A te paragony to i tak nic np w stosunku do hajsu wywalanego na całość marketingu
  • Odpowiedz
@onepnch też to zauważyłem, ten kto wpadł na ten pomysł powinien do Choroszczy być odwieziony w karetce. Ty obywatelu dbaj o ekologię, a Biedronka w ten czas #!$%@? więcej strat papieru, niż ty kiedykolwiek xD
  • Odpowiedz
@onepnch: w Lidlu jest to samo i jeszcze musisz paragonem skanować, aby bramkę otworzyć i w tej połowie rolki szukasz tego kodu by sobie bramkę otworzyć ale mnie to wku... niezmiernie szczególnie jak wracam z samoobsługowej i mam 3-4 siatki i musze specjalnie odstawiać na ziemie by tą gówno bramkę otworzyć..
  • Odpowiedz