Wpis z mikrobloga

chcoroszcz to jest myśleine ludzi że te babki są #!$%@?ęte, a one najzwyczajniej w świecie mają racje, ludzkość stoi na krawędzi zagłady, już za 10 lat problemy z wodą zaczną pojawiać się w krajach w których nigdy wczesniej ich nie było, wyobrażasz sobie co stanie sie światem gdy zaczną się wojny o wode i zasoby? czy masz za mały mózg? wszystko jedno po drugim bierze diabli a ludzkość wyśmiewa ludzi którzy o
  • Odpowiedz
  • 0
@wojna ciekawe czy te aktywiszcze jest świadome, ze ten transport publiczny zdrożeje, ale dziwnym trafem dopiero po wyborach i możliwe, ze z tego względu stanie się mniej dostępny dla najuboższych ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@rtone: cały świat musiałby cofnąć się do tego co mieliśmy w Polsce w latach 50/60.
Brak dużej ilości ciężkiego przemysłu 40% ludzi samemu dla siebie produkowało żywność więc i brak ciagników, nawozów oprysków, elektroniki, materiał kupowało się z beli i szyło na nożnie napędzanej maszynie Itp.
Teraz spójrz ile ,zanieczyszczeń do środowiska dostarcza budowa nowoczesnego domu wymaganego przez unię.
Styropian
Metale rzadkie do pomp ciepła
Potrójne szyby w oknach
Plastik/plastik
Elektronika
  • Odpowiedz
dokładnie, jazda z protestującym bydłem, przez nich spóźniłem się 7 minut na ważnego calla, który mógł zadecydować o dealu na gruby hajs


@niochland: spóźniłeś się na promocję kebaba i nie zaoszczędziłeś 2 zł?
  • Odpowiedz
  • 2
@JaTuTylkoOgladamObrazki odpowiedziałeś sam sobie dlaczego robią to w galeriach sztuki czy w muzeach ;)

Sam w teorie spiskowe nie wierzę, ale moja odpowiedź na to jest następująca; zmiany środowiska są faktem, powinniśmy ograniczyć konsumpcję i powoli przechodzić na odnawialne źródła energii, i tutaj jest sedno problemu, powinniśmy, ale nie jest to na rękę wielkim korporacjom, stąd finansują one różne skrajne ruchy, tak aby obrzydzić słuszne idee. Mechanizm znany w Rosji, patrz tworzenie
  • Odpowiedz
@wojna: najlepsze jest to, że to oszołomki robią to tylko dlatego, że różne dziwne NGOsy trzymają je na etatach. Gdyby nikt tego nie finansował to te wszystkie szmule by tego nie robiły bo by im się to nie opłacało.
  • Odpowiedz