Wpis z mikrobloga

@Notes: Już nawet zakładając, że jest wolna z dzieckiem bo zdarzyło się życiowe nieszczęście. Prawda jednak jest taka, że dzieciak będzie problemem, znam kilka takich związków, mam nawet w rodzinie. Nic tak nie buduje jak usłyszeć, że nie twoje, jak chcesz by posprzątało, zrobiło lekcje, ba nawet jak starasz się by wyszło na ludzi, to i tak matka do ciebie z tym wyskoczy. Ale to nic, dzieciaki szybko łapią, że jest
@Notes: Drogi mirku, przeciągasz sytuację do ekstremów. @7ujMejster zdecydowanie nie zawarł tych zdań w swojej wypowiedzi. Rozumiem, że może to być dla pewnych środowisk trigger emocjonalny, ale każdy ma prawo do swoich preferencji i odnoszę wrażenie, że on właśnie wyraził swoje w powyższym komentarzu. Być może mógł to ubrać w lepsze słowa, jednak nie widzę też, żeby pisał gdzieś o kamieniowaniu kogokolwiek.
@Notes: Jej ex np. mógł sobie też umrzeć z jakiegoś powodu. Jedyne rozwiązanie dla niej to życie w celibacie bo tak każą jakieś cymbały z internetów. No chyba, że ma 3 dzieci i każde z innym, a partnerzy siedzą w pierdlu w sztumie to co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Notes: Chciałem do ciebie napisać że jesteś w chooj sfrustrowanym człowiekiem jak na wygrywa na jakiego pozujesz, a było to już pod postem, jak się wykłócałeś o problemach dzisiejszego kapitalizmu ale dałem sobie spokój, bo kojarzę cię wyłącznie z takich akcji pod niemal każdym tagiem. Jesteś niesamowity xDDD
@Notes oczywiście że ma prawo być szczęśliwa, tylko ja bym się w to nie pchał. Obca osoba, randka. To nie zobowiązanie.
Co innego gdyby połączyło ich jakieś wspólne przeżycie długa znajomość albo coś takiego.

W niektórych przypadkach matka z dzieckiem jest jak zdecydowanie się na dzieko obdarzone ciężką chorobą, obowiązków maksimum a korzyści brak
@4mmc-enjoyer: a co jeśli niebieski ją zdradzał? Miała się na to godzić?
Najlepsze związki potrafią się rozpaść przez zdradę po latach.

Z resztą wykopki oczekują, że laska w okolicy 30 będzie nie miała żadnej historii, a bywa, że w tym wieku ludzie mają już trójkę dzieci - zrobioną zupełnie świadomie i odpowiedzialnie, z czego najstarsze ma 10-12 lat.
A co jeśli jej ex zacpal się na śmierć?

A co jeśli jej ex bił ja i dziecko dlatego odeszła?

A co jeśli jej ex miał konto na wykopie?


@Notes: widziały gały co brały. Wiadomo p0lki czują zew kutangi do badboya czy wykopka i potem jak zostaną porzucone to szukają betabankomatu, a wystarczy sobie wziąć normalnego faceta i nie byłoby problemu
@zimno_mi: oczywiście że nie, tylko baby prawie zawsze kłamią i #!$%@?ą że "chłop zmienił się po zaręczynach", "chłop zmienił się po ślubie", "chłop zmienił się po narodzinach" - to są bajki. Już naczytałem się na grupkach fb jakich partnerów biorą sobie baby, przykładowo alimenciarz, alkoholik, przemocowiec - i z taką osobą baba potrafi sobie zrobić dziecko.
One często myślą, że jak przyjdzie dziecko to chłop magicznie się ogarnie, a tak nie
powiedział spierdox na portalu ze śmiesznymi obrazkami który nigdy w życiu nie popełnił błędu i wszystko w życiu mu wychodzi.


Najlepiej ukamieniowac taką kobietę co nie? Nie ma prawa do szczęścia co nie?

A co jeśli jej ex zacpal się na śmierć?

A co jeśli jej ex bił ja i dziecko dlatego odeszła?

A co jeśli jej ex miał konto na wykopie?


Taka kobieta nie ma prawa być szczęśliwa według wykopka prawda?
@Notes: a czego oczekujesz od wykopków - oni kobietę widzieli co najwyżej na filmie do którego codziennie fapują a życie znają z opowieści matki, która wraca do domu po pracy i czasami zaglądnie do piwnicy żeby przypomnieć o jutrzejszym sprawdzianie z przyrki i oznajmić że może wystarczy tego kąkutera na dzisiaj ;)
Taka kobieta nie ma prawa być szczęśliwa według wykopka prawda?


@Notes: ma prawo, ale przeciętny wykopem czy inny mężczyzna również ma prawo powiedzieć co myśli o wychowywaniu nie swojego dziecka. Jak komuś to pasuje to jego wybór, może uważać się za super dojrzałego itp ja by na to nie poszedł.
A w jaki sposób, to że był ćpunem albo ją bił i od niego odeszła jest kuźwa jej winą, wytłumaczysz mi, bo nie rozumiem?


@Gienios: Bo go bezmyślnie wybrała i dała sobie zrobić dziecko. Ludzie nie zmieniają się o 180 stopni w 5 minut, za bezmyślność kobiet w tym względzie jest już legendarna.