Wpis z mikrobloga

@Limonene: W sensie góralka jest ona i ma 1000 razy większe biznesy na tej ulicy od żula wyłudzacza kasy od turystów.
I dziwnym trafem nagrywa tak klikalny temat w momencie jak wystartowała w M jak Miłość.
Dla mnie dobrze, mieszkańcy Zakopanego nienawidzą pijanych pluszaków, kiczu, sylwestra, MS w skokach i hołoty.
@arinkao ale ludzie tego nie rozumieją, napisałem że nie zaprzeczam faktom (że ten typ jest prostakiem i wyłudzaczem) ale że laska udała że niby nagrywa sobie „setkę" na ulicy na jakiś tam z dupy turystyczny temat a zrobiła to cynicznie i świadomie na jego tle bo zna go doskonale, wiedziała że chłop się spruje i że wrzuci to do Internetu który się zesra jej wybijając "fame". Tak jak napisałeś idealnie w czasie
ale ludzie tego nie rozumieją, napisałem że


@cheeky_90: Weź, ja za dokładnie takie pisanie wczoraj dostałam chyba ze 2k minusów xDD
Nie chodzi o to że wypoki nie wierzą tylko o to żeby dojechac kogoś kto wie więcej.
Zostałam wczoraj ogłoszona pajacem z teoriami spiskowymi i masoństwem. Inna sprawa jest taka że mizoginizm i incelstwo nie pozwala na logiczne myślenie i choćbym nie wiem ile racji miała to trzeba się na
@arinkao rozumiem i współczuję z autopsji. Od osoby wręcz uzależnionej od socialów doszedłem do momentu w którym usunąłem już insta i fb, teraz czas na wykop i tiktoka bo gdyby nie internet nie wiedziałabym że na świecie…….
@cheeky_90: Raczej wiecej minusów niż plusów, memy można znaleźć na innych stronach, wykopki monotematyczne i nudne do zerzygu, piszą w kółko to samo więc raczej trudno się uzależnić od takiego miejsca.
Jak funkcjonuje Zakopane i jego mieszkańcy maja pojecie zerowe. Taka prawda.