Wpis z mikrobloga

kisnę z tych politycznych zagrywek ,dosłownie co kadencję jest to samo, a ludzie mają pamięć złotej rybki i nadal się spuszczają jacy dobrzy są politycy, oni nas dymają na każdym kroku, ale plebs tego nie zrozumie, Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli #polityka
Koner1391 - kisnę z tych politycznych zagrywek ,dosłownie co kadencję jest to samo, a...

źródło: Screenshot_1436

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
  • 266
@Koner1391 Ciemnota się niestety łapie na to. Sorry ale czy prezydent miasta nie ma co robić tylko jeździć tramwajem? Chyba na takich stanowiskach to każda godzina jest ważna.
Tak samo ten idiota prezydent Argentyny co pół dnia u lekarza czekał xD
Chłopie ty nie masz się korzyć i udawać przeciętnego obywatela tylko robić to po co cię wybrali
  • Odpowiedz
@Koner1391: ja zawsze pytam wyborców po pis sld itd żeby podali mi 10 powodów żeby głosować na ich partie to zawsze kwik że ich patia jest lepsza niż inne. Zero jakiś argumentów zero przykładów nic .
Ameby
  • Odpowiedz
ludzie mają pamięć złotej rybki i nadal się spuszczają jacy dobrzy są politycy, oni nas dymają na każdym kroku, ale plebs tego nie zrozumie


@Koner1391: śmiesznie to brzmi w kontekście tego, że ty tak samo ślepy jesteś w kwestii pedofilów w sutannach i tego jak cię dymają a ty tego nie rozumiesz xD
  • Odpowiedz
5 lat masz ludzi w du..ie, na 2 miesiące przed wyborami, robisz się "prospołeczny"

Standard


@derigen90: on akurat najczęściej pyta o to jak się wg ludzi sprawował przez ostatnią kadencję, wiem bo byłem przy tym. I jak czytał coś tam kiedyś w tramwaju też widziałem. Czasem ktoś podejdzie zrobić sobie nawet z nim fote
  • Odpowiedz
ludzie mają pamięć złotej rybki


@Koner1391: ludzie są po prostu naiwni. oglądają TV i ekscytują się tym, co zobaczą. jakby k*rwa mieli jakikolwiek wpływ na to. i te debaty przy wódce na imieninach.
  • Odpowiedz
@Koner1391 ale co tutaj dziwnego? Robi to każday polityk, tylko im to wychodzi tak jak na polityka z klasa przystało, elegancko, profesjonalnie i tip top. A to co robią za drzwiami czego nie widać robi każdy kto dorwie się do władzy ¯_(ツ)_/¯ nie wiem czego oczekujecie idyllistycznego polityka który swoją pensje przeznacza dla biednych i spełnia zachcianki każdego człowieka? Trochę realizmu ludzie.
  • Odpowiedz
@Koner1391: Słaby prezydent. Wszystkie inwestycje z dupy albo opóźnione.

Z dupy:
- kładka piesza przez Wisłę, która po stronie praskiej kończy się na... wiadukcie;
- Muzeum Sztuki Nowoczesnej - obrzydliwe, niepasujące, nietworzące miasta, odwrócone plecami do Marszałkowskiej, do tego co roku trzeba je będzie myć, bo Warszawa to nie Malaga, gdzie masz przez 11 miesięcy słońce i brak deszczu/śniegu

Opóźnione:
- wszystko co związane z Trasą Łazienkowską
- 150-metrowy tunel pod
  • Odpowiedz
@Koner1391: chyba przeceniasz swoją wybitność. Większość ludzi wie, że to pajacowanie, serio.
Ale gdyby takie szopki miały dyskwalifikować kandydata, to bym musiał być głupi. Bo w taki sposob okaże sie, że "nie ma ka na kogo głosować", oraz że "wszyscy nas dymają" i "trzeba wyjść na ulice i ich wszystkich pogonić". To są postawy januszy polityki i wiejskich "inteligentów" spod sklepu.
  • Odpowiedz
@Koner1391: nie za wielu ludzi uważa, że politycy są dobrzy. Zwykle spotyka się ludzi, którzy twierdzą, że to złodzieje i CH...je. a prawda jest taka, że masz do wyboru to co masz i możesz wybrać z tego kogoś kto twoim zdaniem poradzi sobie najlepiej.
I teraz nie wiem jak Rafał sobie radzi jako prezydent Warszawy ale jestem przekonany, że robota żyrandoliwca w pałacu prezydenckim jest idealnie skrojona pod niego i żałuję,
  • Odpowiedz
ja zawsze pytam wyborców po pis sld itd żeby podali mi 10 powodów żeby głosować na ich partie to zawsze kwik że ich patia jest lepsza niż inne. Zero jakiś argumentów zero przykładów nic .

Ameby


@kopek: mam przeczucie, że głosowałeś w niedawnych wyborach na Konfederację. Zgadłem?
  • Odpowiedz
@Koner1391: do samorządowych to jest zawsze beka, szczególnie w małych miejscowościach, gdzie przez całą kadencje nic się nie dzieje, a jak idą wybory, to nagle kładą asfalt, jakieś ławki montują z dupy, żeby było że coś robią xD
  • Odpowiedz