Wpis z mikrobloga

Oddajcie mi stary dobry wykop! Coście z tym portalem uczynili ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Główna to jakiś dramat - fake newsy i clickbaitowe tytuły jak z portalu na O, a podobno kiedyś byli tu świadomi użytkownicy, którzy nie dają sobie wciskać kitu ( ͡~ ͜ʖ ͡°) #pdk

Mirko świeci pustkami, a jak już ktoś coś ośmieli się coś dodać, to spora część komentarzy jest złośliwa i wyśmiewająca. Kurczę, kiedyś naprawdę można było się czegoś ciekawego tu dowiedzieć, poszerzyć swój punkt widzenia. Teraz ludzie piszą komentarze pod plusy, bo wiedzą, że im bardziej szydercza odpowiedź, tym bardziej się wybije.

Mój niegdysiejszy największy pochłaniacz wolnego czasu stał się jakimś inkubatorem dla toksyków, pełno wojenek damsko-męskich, po paru minutach czytania tych wysrywów człowiekowi jedynie nastrój siada


#zalesie #feels
rozowypasiak - Oddajcie mi stary dobry wykop! Coście z tym portalem uczynili ( ͡° ʖ̯ ...

źródło: 423fa2d3e7f611b757981b1bf3ce63f2ccafda0306b2c810f64642f4f95accc8

Pobierz
  • 42
@rozowypasiak: pamiętam jeszcze czasy sprzed mikrobloga kiedy na głównej było mnóstwo ciekawych znalezisk i dyskusji w komentarzach ( ͡° ʖ̯ ͡°) specyficzna społeczność, ciągłe śmieszkowanie, wykopowe memy, arbuz 4,5 kilo, skomplikowany system luster, fanzonun co ciągle pisał "było", z polityki tylko kuce spamujące Korwinem i tyle xd ile się wtedy nauczyłem o komputerach i systemach operacyjnych, ile ciekawostek z wikipedii przeczytałem, ehhh

to już nigdy nie wróci,
@rozowypasiak Ja tak 7lat temu zalozylem sobie konto i często uzyskiwałem tu pomoc jak czegoś nie wiedziałem, lub chciałem podpytać a teraz to aż się odechciewa zadawać pytanie bo zaraz jakiś przemadrzalec się wtrąca lub głupie odpowiedzi trollujace, nawet na nocnej też nie ten sam miły klimat. Zmiana rocznikowa i podejścia ludzi do innych
Mój niegdysiejszy największy pochłaniacz wolnego czasu


@rozowypasiak: dla mnie jest ok, bo od jakiegos czasu, glownie updatu do wykop2.0 juz nie marnuje tu tyle czasu, tylko robie cos produktywnego xD 10 min wykop, koniec mirko i ide cos robic bo tu same bzdury, a o idiotach na glownej to bez komentarza
@rozowypasiak Ten portal od dawna był pełen kretynow, przekonanych o swojej nieomylności, i to było widać podczas każdych wyborów. W latach 2010-2012 był bardzo delikatnie przepychany Korwin i któraś z jego licznych partii, dalej gdzieś w międzyczasie doszly patostreamy. Potem pamiętam jak podczas wojny w Donbasie pożyteczni idioci powtarzali narrację Kremla o zielonych ludzikach, czas Covida to już czas oczywistych botów i związanych z nimi kłamstw, potem wybuchła pelnoskalowa wojna na Ukrainie,
@rozowypasiak: Mam to samo, przeglądając wykop z rana nabieram codziennej dawki #!$%@?. Nawet zwykłe pytania o poradę/pomoc na popularnych tagach pozostają bez odpowiedzi - myślałem, że mam jakiegoś shadowbana, a tymczasem to po prostu brak normalnych użytkowników. Większość boty, ewentualnie trolle i jakaś garstka pozostałych. Na takim hejto, gdzie jest mniej użytkowników już dostaniesz zdecydowanie więcej rzeczowych odpowiedzi na tematy, o które pytasz. Poza tym reddit, jak się zagłębisz w subreddity
@rozowypasiak: kiedyś z ciekawoscią sprawdzałem powiadomienia o tym, że ktoś mnie woła. Teraz więcej mi wygasa niż odczytuję, bo pierwsza myśl, jak widzę nowe powiadomienie to "japrdl, ten/ta dalej dyskutuje" xD