Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie to że bohaterką serialu Fallout będzie baba. Silna niezależna kobieta hehe już to widzieliśmy w The Last of Us 2 Tam były dwie główne bohaterki - też baby. I te baby mordowały chłopów o wiele większych i silniejszych często w zwarciu za pomocą broni białej co brzmi abstrakcyjnie. W prawdziwym świecie postapo taka delikatna baba zostałaby zgwałcona i zabita na miejscu. Ile jeszcze będą nam wciskać ten lewicowy syf? O murzynach strzegących prawa (czarny szeryf w Fallout 3 xD) w anarchicznych społecznościach już nawet nie będę wspomniał.

#fallout #thelastofus #gry #seriale
Larsberg - #!$%@? mnie to że bohaterką serialu Fallout będzie baba. Silna niezależna ...

źródło: temp_file6696333554696268638

Pobierz
  • 69
I te baby mordowały chłopów o wiele większych i silniejszych często w zwarciu za pomocą broni białej co brzmi abstrakcyjnie.


@Larsberg: no jakbyś napisał ze wygrywały z chłopami większymi i silniejszym w silowaniu na rękę to przyznałbym Ci racje, ale bronią biała? xD

Nawet Dee Dee z kreskówki która masz w avatarze robiła z Dextera pośmiewisko na okraglo, mimo tego ze była dziewczyna, a on był taki rzekomo sprytny xd
@Pandillero jak śledzisz kino na bieżąco to oczywiste, że znajdziesz więcej dobrych przykładów.

@mk321 po prostu w nowej odsłonie był bardziej poważny, gęsty klimat nijak to się miało do starych wersji, mozna lubić albo nie.
Przykłady się znajdą, tylko trzeba mieć otwarty umysł


@Pandillero sam wyżej wymieniłem kilka, ale jeżeli trzeba szukać na siłę, to chyba jest coś na rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podpowiem: mężczyźni mają inny rozkład niż kobiety. We wszystkim. Większość kobiet ma średnie IQ. Wśród mężczyzn jest wielu z bardzo wysokim (oni zostają naukowcami, biznesmenami), ale jest też wielu z bardzo niskim (oni zostają menelami, przestępcami, patologią). Tak samo
@mk321:

a jakby zrobili Tomb Raider z główną postacią jako facetem?


O to chodzi, że wciskanie czegoś na siłę wcale nie powoduje, że jest lepsze. Jest gorsze.


A jakby nowego Batmana grał czarnoskóry aktor? Jezusmaria co to by było? Albo jakby czarny został papieżem - olaboga!

( ͡° ͜ʖ ͡°)

jakby był Larry Croft to byłoby wszystko spoko. Zamiast cyckami świeciłby wystającym benisem w gaciach i uwodził
@Pandillero jak śledzisz kino na bieżąco to oczywiste, że znajdziesz więcej dobrych przykładów.


@trach777: bo kino i gry to teksty kultury więc trzeba je śledzić i umieć interpretować. Odwrócenie płci we franczyzie, w której główny bohater cały czas był jednej i tej samej płci to właśnie zabieg dla znawców i grup, które mają podreprezentację w grach żeby poczuły immersję. Jeśli tobie to zaburza odbiór produktu, bo reżyser chce rozszerzyć klientelę o
nie wiem czemu Zabójcze ciało ma ocenę na Filmwebie tylko 4,8.


@mk321: Bo ludzie to debile i nie czują kiedy film jest poważny i kiedy to satyra na własny gatunek.

Podpowiem: mężczyźni mają inny rozkład niż kobiety. We wszystkim. Większość kobiet ma średnie IQ. Wśród mężczyzn jest wielu z bardzo wysokim (oni zostają naukowcami, biznesmenami), ale jest też wielu z bardzo niskim (oni zostają menelami, przestępcami, patologią). Tak samo z filmami.
@Herflik białorycerz, broni kobiet z fikcyjnego świata. Jak tam twoje waifu z anime?

Polecam obejrzeć film: Piksele (2015). Był tam taki jeden bohater. Jak obejrzysz, to będziesz wiedział o kogo mi chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale z ciebie troll. 2/10, bo ja odpisałem.
@Pandillero to tak jak dyskryminacja pozytywna? Jest podreprezentacja kobiet w IT i na uczelniach technicznych, więc muszą dostawać stypendia tylko dla kobiet?

Szkoda, że w drugą stronę to nie działa. Jakieś stypendia na pójście kobiet do kopalni albo na szambonurka? Albo dla mężczyzn ułatwienie zostania sekretarkiem, pielęgniarkiem lub przedszkolankiem?

Jakoś w filmach nie walczą z podreprezentacją w widowni mężczyzn w innych filmach. Może jakaś strzelanina i kosmici w telenowelach i melodramatach? A
baby niesłusznie zbierają więcej gnoju za swoje filmy w porównaniu do facetów i przy okazji można to usprawiedliwić mówiąc "HA! Baba w reżyserce XD można się było tego spodziewać" a faceci przemilczają swoje gnioty


@Pandillero tak.

Najwięcej gnoju zbierają te filmy, które miały być dobre, a wyszły słabe. Były oczekiwania, wyglądało przez cały czas, że będzie dobrze, a jednak się nie udało. Kobieta dociągnęła projekt do końca, wyszło jako tako, ale chociaż
@Herflik @Pandillero no i Rambo to klasyk z oceną 7,4, a Atomic Blonde to jakiś gniot, którego nikt nie chce oglądać (ocena 6,5 zawyżona przez spermiarzy i feministki, od krytyków 5,6).

Dlaczego tak? Bo zostały złamane schematy i motywy opowieści powtarzanych przez setki lat. One po prostu działały.

Jak zamiast Czerwonego kapturka wrzucisz Sebę, który rozwali wilka nożem, to nie będzie to miało sensu. Rycerzyni na białej klaczy podjeżdżająca pod wieżę (czy
@Pandillero to tak jak dyskryminacja pozytywna? Jest podreprezentacja kobiet w IT i na uczelniach technicznych, więc muszą dostawać stypendia tylko dla kobiet?


Szkoda, że w drugą stronę to nie działa. Jakieś stypendia na pójście kobiet do kopalni albo na szambonurka?


@mk321: dyskryminacji pozytywnej nie ma, wymyśliliście ją wy — prawicowe płatki śniegu i jest błędem logicznym. https://yourlogicalfallacyis.com/pl/bledne-wynikanie Jeśli już masz zamiar rozpościerać swoją płaszczyznę do argumentowania na inne dziedziny życia, to