Wpis z mikrobloga

Ćwicze na siłowni od 11.2022 i biegam od 09.2023, w cieplym okresie lubie jezdzic na rowerze i tak się zastanawiam jak to wszystko połączyć gdy zrobi sie cieplej. Najbardziej ciągnie mnie teraz do biegania bo na siłowni zrobiłem juz duży progres, nie czuje takiego parcia na wzrosty, bardziej utrzymanie tego co jest. Teraz pytanie jak to wszystko połaczyć bo raczej nie dam rady tego wsyzstkiego upchnąc w trybie 3x siłka, 3xbieganie i jakaś wycieczka rowerowa przy normalnym trybie życia: praca, znajomi, rodzina itd. Jakieś porady, wskazówki jak łączycie takie treningu, które można nazwać stawaniem sie maszyną?
#bieganie #silownia #trenujzwykopem #kolarstwo
  • 8
Jakieś porady, wskazówki jak łączycie takie treningu, które można nazwać stawaniem sie maszyną?


@Leonvina: nie łączycie

Rower mógłbyś wcisnąć np. w dni regeneracji od biegania, ale dochodzi siłka to ja bym się zastanowił nad zredukowaniem ćwiczeń na siłce do najpotrzebniejszych i ewentualnie biegania na bieżni będąc na siłowni

Siła pewnie i tak ci trochę spadnie jeśli liczysz na pompe bo ćwiczenia aerobowe chyba nie sprzyjają hodowaniu mięsa, za to też nie
U mnie kalistenika ale dobrze teraz mi idzie
Siłka, bieganie, bieganie, siłka, bieganie, bieganie,bieganie

Wrzuciłbym u ciebie
Siłka, bieganie, bieganie, siłka, bieganie, rower,bieganie

2x w tygodniu fbw wystarczy
@Leonvina: #!$%@? to widzę :), wiem po sobie. Biegam około 40km tygodniowo, typowy trening siłowy na siłowni, jestem w stanie wcisnąć tylko w niedzielę, gdy rano biegam. Dwa dodatkowe siłowe (może po 30min) robię w tygodniu, pracuję w domu, to podczepiam kółka gimnastyczne u córki w pokoju i zrobię podciąganie+ dipy :). Czasem trenażer dojdzie. Zaraz będzie ciepło, to w weekend coś pojeździć na zewnątrz by się przydało. Żeby nie przeszłość
@Leonvina ja robilem rower 3-4x silownia 2-3x, nigdy w ten sam dzien i zawsze jeden dzien w tygodniu odpoczynku. progres na silce byl slaby ale ja w ogole sie na wyniki nie nastawiam, po prostu codziennie jezdzenie rowerem byloby dla mnie za nudne wiec dla urozmaicenia aktywnosci dorzucilem silke ;)