Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Ja pierdyole, Knurowi nawet się nie chce rybkom sypnąć jedzenia. Siedzi w izbie cały dzień, a rybki miał 1,5 metra od wersalki. Brak mi słów do tego człowieka. Nie ma dla jego żadnego ratunku! DRAMAT CHOROSZCZAŃSKI!
  • 11
  • Odpowiedz
@Creyshi: One nie są ani jego bratem, ani rodziną, ani nikim. On się nazywa Kononowicz, a rybki się nazywają Rybki. Chciałem wstawić shota z majorowych słów o nie rodzinie i o innych nazwiskach, ale weź tu #!$%@? coś znajdź jak coraz więcej rzeczy spada, a i po tytule ciężko.
  • Odpowiedz
On się nazywa Kononowicz, a rybki się nazywają Rybki.

@1234rfdcfvghytrewsedrgyj Rybki zawsze mogą się wyprowadzić, wszędzie pełno akwariów jest.

Chciałem wstawić shota z majorowych słów o nie rodzinie i o innych nazwiskach, ale weź tu #!$%@? coś znajdź jak coraz więcej rzeczy spada, a i po tytule ciężko

No niestety, przez zielonego #!$%@? spadają całe kanały i razem z nimi całe archiwa. Ostatnio szukałem upadek majora w krzaki po pijaku i słynne
  • Odpowiedz
@Creyshi: Niestety. Zielony #!$%@? w końcu czegoś się dorobił, czyli kanału po trupie i jest ważny. No brawo. Dorobił w sensie #!$%@?ł, bo uczciwie to on nie umie. To chyba jego Apogeum ten kanał po ćpunie, bo sam to ni #!$%@? nie potrafi. Niech wszyscy szykują miliony na odszkodowania, bo se pan #!$%@?ęty tak wymyśla. A sam Youtube też dostanie ostro po dupie, bo chory ciągle pisze proszę mi tu płacić
  • Odpowiedz