Wpis z mikrobloga

Witam,
Będę przerabiał łazienkę. Chciałbym obrócić kibelek, ponieważ obecnie otwierając drzwi uderza się w nogi siedzącego na nim. Czy są kompakty WC, które mają wyjście z boku? Zakładam, że nie ma możliwości obrócenia kompaktu i tego, aby rura zawracała o 180 stopni 😃 Obrazek dla wyobrażenia mojego problemu.

#remontujzwykopem #budujzwykopem #lazienka
J0g1 - Witam,
Będę przerabiał łazienkę. Chciałbym obrócić kibelek, ponieważ obecnie o...

źródło: Capture

Pobierz
  • 22
Ale po co otwierać drzwi do kibla jak ktoś w nim sra? Srasz z domownikami? To w takim razie zdemontujcie drzwi i problem z głowy :D


@WielkiPowrut88: Wystarczy że ma kogoś w domu, komu trzeba pomóc np. wstać. Nie jesteś za bystry robaczku. ( ͡° ͡°)
czasami, jedno dziecko sika, drugie wchodzi, bo też się mu zachciało i uderza tego drugiego po nogach.


@J0g1: To niech się zamyka.

Wystarczy że ma kogoś w domu, komu trzeba pomóc np. wstać. Nie jesteś za bystry robaczku. ( ͡° ͡°)


Op nie napisał że dostosowuje kibel do potrzeb osób z niepełnosprawnościami tylko chce się ustrzec przed randomowym wtargnięciem. Więc może wystarczy
A) nauczyć domowników pukać
B)
via Wykop
  • 0
@moniuszki: nie chodzi, że mi rura przeszkadza tylko to, że boje się czy przy dwójce jak poleci woda to na tym zakręcie się gęste nie zatrzyma :D
@J0g1 będzie dużo kicia rycia i wypełniana posadzki po tym ale jakoś magik by ci to ogarnął.
Miałem takiego kiedyś, mistrz. Robiłem łazienkę fikuśny projekt, przyszedł popatrzył rzucił kwotę bardzo spoko jak na wtedy i zrobił 1:1 jak miało być plus jeszcze piłki z GK w sypialni 5m pyknął w międzyczasie jak na materiał czekałem
@J0g1: jeśli bardzo, ale to bardzo chcesz to robić, to daj tam kibel podwieszany na stelażu, a rurę zabuduj, robiąc przy okazji półeczki na srajtaśmę, kadzidełka, chemię i co tam jeszcze chcesz. Będzie ładnie, ale będzie też nie za ciekawie, jeśli chodzi o gównospływ, bo zrobi ci się tam dość długa rura z dwoma zakrętami po drodze. Da radę, działać będzie, ale podatność na zapchanie się zwiększy.