Wpis z mikrobloga

Czy za 4500 zł netto, warto wyprowadzić się od rodziców i zamieszkać w mieście 100k mieszkańców? Czy realnie jestem w stanie się utrzymać i coś odłożyć? #pytanie #zarobki #pracbaza #zycie
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gendzi: Myśle, że jak mądry jesteś to jeszcze odłożysz :) masz auto czy komunikacja? Ale imo małe mieszkanko za 1500 znajdziesz + 500 na jedzenie + 1k na różne wydatki i 1500 Ci zostaje. Skromnie ale na spokojnie
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: Nie wiem ile Ty w---------z czipsikow mirek ale ja mając prawie 2 metry wzrostu i 95kg, jedząc zdrowo nie wydaje na jedzenie (nie oszczędzając na produktach) więcej niż 800 miesięcznie. Więc zakładam, że op w 500-700 się zmieści
  • Odpowiedz
500 na jedzenie? 2x tyle to jest skromne minimum by żyć


@sberatel: chyba jak ważysz 150kg i masz 'dietę' 5k kcl, albo jesz na mieście i pijesz kawkę w starbuksie
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: Dieta czokoszokowa zawsze bawi :D dla pewności z uwagi, ze op pyta mocno na serio wolalem doprecyzowac moje wydatki.
@sberatel No nie wiem to może ja zaginam czasoprzestrzeń i ściągam ceny sprzed 10 lat. Gotuje samemu, nie pije Alko ani nie jem smieci. Głównie warzywka, mięso, ryż/makarony etc. Ciężko mi jest wydać więcej niż 800 miesięcznie gdzie jem serio dużo. Przy budżecie powyżej 1k na samo jedzenie jeśli
  • Odpowiedz
@gendzi: Ludzie jeszcze za mniej się utrzymują i dają radę. Myślę, że nawet 500-1500 zł będziesz w stanie odłożyć co miesiąc, więc głodować na pewno nie będziesz.
  • Odpowiedz
Czy za 4500 zł netto, warto wyprowadzić się od rodziców i zamieszkać w mieście 100k mieszkańców?


@gendzi: Chcą ci zapłacić za wyprowadzkę? Bierz, zawsze możesz wrócić za miesiąc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz