Wpis z mikrobloga

@sebastian-wu
@Albacete
@Zjadlem_Babcie
@190chad
@Blackhorn
@Naftali_Aronowicz
@Brakus
@Matti28
@niezdiagnozowany
@zwykly_szarak
@kilo-bravo
@423frewq4f23
@huop_z_blokow
@SzubiDubiDu
@neurotiCat
@Operator_imadla
@RedBaron
@GacekNiebieski
@Reinspired
@wfyokyga
@Cechini_Mistrz
@matthewonthego
@Rurururkowiec
@kamsher

Pan Janusz was ładnie zaorał:

05:45 - Musimy przywrócić agresję! Agresja powinna być traktowana jako cnota. Dzisiaj w UE chowa się chlopców żeby nie byli agresywni no i taki jest efekt. Ludzie nie umieją odpowiedzieć agresją na agresję. Jak się ich atakuje to zaczynają dialogować, negocjacje podejmować??

06:25
kylebroflovsky - @sebastian-wu
@Albacete
@ZjadlemBabcie
@190chad
@Blackhorn
@NaftaliA...
@fukinloner no to bierz kałacha i wskakuj do okopu artiem, a nie tu na polskich stronach przesiadujesz i gówna wypisujesz. Dziwnym trafem ciągle siedzisz na tagu #ukraina. Ruskie onuce i trolle powinny się od was uczyć, bo jesteście bardziej bezczelni xD
@Matti28: konto założyłem w czerwcu 2021 baranie xD

no to bierz kałacha i wskakuj do okopu artiem

saszka, Macron pierdnął o wojskach NATO na Ukrainie, żeby zbadać reakcję Kremla i to czy biorą to na poważnie, nie wiem jak kreml, ale pelikany twojego pokroju obsrały się od pasa po kostki xD
@fukinloner bardziej byś się przydał broniąc ukrainy na froncie niż w polskich internetach. Cała twoja aktywność to tylko szczekanie na Polaków i wpisy o cudownej UPAinie, której mamy waszym zdaniem bronić oddając za nią nasze życia xD serio was się tu nasrało. Widać, że nie wszystko twoi mocodawcy rozkradli, ale też muszą dawać sporo dziengów za propagandę farm trolli
@Matti28:

bardziej byś się przydał broniąc ukrainy na froncie

nie bo to nie mój kraj, wsparcie materiałowe jak najbardziej oczywiście

szczekanie na Polaków i wpisy o cudownej UPAinie

gdzie szczekam na Polaków? Mam bekę z obsranych p***d, które na jedno słowo beczą o s#!$%@?u z Polski w podskokach xD