Wpis z mikrobloga

Ograłem całe Elden Ring. Przyszła pora na DS1 Remastered i też ograłem- nie będę pisał o swoich odczuciach bo te są mieszane. Pytanie do was, czy w trójce też jest to wszystko tak dziwnie poplątane? W DS1 bez poradników to ja bym nie wiedział gdzie iść, bossy to jakiś żart. Najbardziej mnie znużyło to szukanie gdzie mam iść i co robić. #darksouls #darksouls3
  • 10
czy w trójce też jest to wszystko tak dziwnie poplątane


@knurku: to zależy czy chcesz robić questy czy po prostu przejść? Do niektórych questów poradniki się przydają. Ale samo przejście raczej liniowe, nie ma tak, ze z huba są różne ścieżki

bossy to jakiś żart

w jakim sensie?
via Android
  • 0
@Mega_Smieszek No właśnie w Eldenie prócz Volcano Manor to jak eksplorowałem to większość rzeczy się sama wyjaśniała.

@krepak Żart bo nawet ten ciężki Manus padł za drugim razem, większe problemy sprawiały mi zwykle moby, Gwyn to padł za pierwszym. Podszedłem do niego, pare ataków, on ledwo co mnie trafił i zginął. Ale klimat gry fajny.
Żart bo nawet ten ciężki Manus padł za drugim razem


@knurku: przejdz teraz 2 raz ER to tez zobaczysz ze wiekszosc bosow padnie za pierwszym/drugim razem

te gry maja to do siebie ze Twoje doswiadczenie gra o wiele wieksza role niz poziom postaci i zwyczajnie po ograniu ER pewnie zadna czesc nie bedzie specjalnie trudna tak jak dla fanow soulsow ktorzy pozniej zagrali w ER ten nie jest specjalnie trudny.

Do
@knurku: trójka prowadzi za rączke, nie da się zgubić, masz max 2 ścieżki prowadzące do 2 lokacji. NIe jest nic porzbijane jak w jedynce czy dwójce. Imo najlepsze soulsy by rozpocząć z nimi przygodę. Fabuły i tak nikt nie ogarnie póki się nie wgryzie mocno w lore.