Wpis z mikrobloga

Dowiedziałem się, że znajomy rusek został zmobilizowany, więc z ciekawości czy żyje zapytałem, co tam u niego. Odpisał, że żyje i jakoś się trzyma, ale jest kiepsko... Siedzi przemarznięty w ziemiance pokrytej strzechą z najebnymi patusami i ćpunami, sra w krzakach, wszędzie dokoła tylko brud, błoto i walające się śmieci. Najlepsze jedzenie na jakie może liczyć to zimne gotowane kartofle, problem też jest z czystą wodą, więc piją jakiś syf z bajora, nie mył się od miesiąca. Spytałem jak długo jest na froncie. Powiedział, że dopiero jutro opuszcza dom... #rosja #ukraina
  • 58
  • Odpowiedz
@fishhero: jezuniu ale bk, jeszcze trzeba było wspomnieć coś o walce łopatą, bo pogięte mosiny się skończyły, a także, że putler ma raka i spadł ze schodów.

Tymczasem kacapy robią realne postępy, z ukraińskiej strony brak jakiejkolwiek możliwości ofensywy, dostawy z zachodu odcięte, bo Unia (19 bln dolarów PKB) i USA (21 bln dolarów PKB) nie mogą naprodukować pocisków lub ustawa utknęła w Kongresie XD
  • Odpowiedz
  • 663
@czerwonykomuch Вы что, не читаете последние указания вашего начальника, товарищ? Нельзя быть открыто пророссийским. Это должно быть тонко!
  • Odpowiedz
Doczytałem. To było śmieszne półtora roku temu.


@czerwonykomuch: A co? Przez półtorej roku rosja zrobiła jakiś znaczący skok cywilizacyjny pod względem poziomu życia na prowincji? Dla kontrastu budynek z centrum petersburga - kulturowej stolicy kraju:
Waffenek - > Doczytałem. To było śmieszne półtora roku temu.

@czerwonykomuch: A co? ...
  • Odpowiedz
@fishhero: jezuniu ale bk, jeszcze trzeba było wspomnieć coś o walce łopatą, bo pogięte mosiny się skończyły, a także, że putler ma raka i spadł ze schodów.


Tymczasem kacapy robią realne postępy, z ukraińskiej strony brak jakiejkolwiek możliwości ofensywy, dostawy z zachodu odcięte, bo Unia (19 bln dolarów PKB) i USA (21 bln dolarów PKB) nie mogą naprodukować pocisków lub ustawa utknęła w Kongresie XD


@czerwonykomuch: ale się splułeś o
  • Odpowiedz