Wpis z mikrobloga

Mirki i mirabelki w ( ͡ ͜ʖ ͡)
Gdzie znajdę jakiegoś optyka co mi zbada wzrok i dobierze dobrze i tanio (nierealne ,ale chce spróbować) szkła i oprawki??? Vision express czy coś innego??Może jakieś promocje ,albo zniżki??Szukam po taniości ale dobrze ,bo budżet mocno nadszarpnięty...
#wroclaw
  • 17
@Randomowokolorowo: w muscat za podstawowe okulary 400zł zapłacisz. Badanie gratis przy kupnie. Mam od nich drugą parę. Przy pierwszej zero problemów, ale drugą dali mi krzywą. Musiałem 3 razy chodzić na poprawki. Nawet im rysunek techniczny przyniosłem ostatnim razem. Dobrze, że oprócz debili na kasie, którzy patrzyli na mnie, jak na idiotę, był jeszcze optometrysta, który w 5 minut sobie poradził z problemem. Ja już na pewno tam nie wrócę
@Randomowokolorowo mają szeroki wybór oprawek i szkieł, w zależności co potrzebujesz i jaki masz budżet. Możesz kupić oprawki za 200 zł jak i za 600 zł :) Tak samo szkła to też zależy czy chcesz filtr światła niebieskiego, jaka wada itd, ale ogólnie mają dobre ceny. Okulary nosze od 25 lat, Fabryka jest moim okularowym miejscem od 4 lat ;)
@Randomowokolorowo Nie wiem co tu pisać szczerze powiedziawszy. Poszedłem do nich do salonu koło Aldi na powstańców, pani optometrka (chyba tak to się odmienia) wykonała badanie na normalnym sprzęcie jak u okulisty, potem pomogła z dobranien oprawek. Potem wybierasz rodzaj szkieł (szkło, plastik, zwykle czy progresywne, z indeksem czy bez itd.) płacisz i jako, że to niemiecka firma i w Niemczech "kompletują" zamówienie to czekasz tydzień do dwóch i odbierasz okulary.

W