Wpis z mikrobloga

@razdwatrzy55: w sumie, jak ja zaczynałem programować 15 lat temu, to też po roku nauki nie wiedziałem co to jest github, więc nie wiem z czego się śmiejesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
w sumie, jak ja zaczynałem programować 15 lat temu, to też po roku nauki nie wiedziałem co to jest github, więc nie wiem z czego się śmiejesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ly000: Pewnie z tego, że jak już rok programuje na serio w Javie, to powinien już umieć wyszukiwać tutoriale w Googlu na tak elementarne tematy jak Git ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ly000: 15 lat temu, w 2009, mogłeś nie wiedzieć co to jest github. Ale mamy 2024. Jak byś teraz był tym młodziaszkiem to zakładam, że by ci się chociaż obiło o uszy co to takiego. Ja wtedy o gicie prawdopodobnie jeszcze nie słyszałem. Większość gówno firm jechała na svn
  • Odpowiedz
@ly000: ale git wtedy już był i do projektów studenckich używaliśmy już gdzieś w okolicach w 2005 jak tylko się pojawił. Wcześniej svn i cvs.
  • Odpowiedz
@Wegrzynski: tylko, że jeszcze dwa lata temu nie było żadnych dobrych instrukcji/poradników w internecie. Mnie wszystkiego musieli nauczyć od zera w pracy, bo teoria teorią,a robi się inaczej.
  • Odpowiedz