Wpis z mikrobloga

Walka i śmierć o interesy książąt niemieckich, tak samo jak ukraińcy się dali zrobić?
Nie dzięki. Niech sobie elity, rząd, ministrowie, posłowie, senatorowie i cała reszta zgrai, która pcha nas do wojny, jedzie na front robić jako mięso armatnie.
@kontrowersje: A z tymi to kobietami to ma chyba jakieś urojenia. Mamy okazję obserwować co ukrainki robią podczas swojej wojny. Większość #!$%@?ła na Zachód, część nawet mężów/chłopaków zostawiła dla zachodnich partnerów. W kijowie bawią się w najlepsze na dyskotekach jakby wojny nie było :).

To samo będzie z polkami, baby zawsze dużo #!$%@?ą o waleczności, ale jak wojna nadejdzie to będą pierwsze do ucieczki.

A ja też nie będę się bił
To samo będzie z polkami, baby zawsze dużo #!$%@?ą o waleczności, ale jak wojna nadejdzie to będą pierwsze do ucieczki.


@MWittmann: Dokładnie tak jest. Usta pełne frazesów i nic więcej. A jeżeli jakaś kobieta uważa za niemęskiego faceta który odpowiada że zabiera żonę i dzieci stara się zapewnić im bezpieczeństwo to przynajmniej wiadomo żeby raczej z taką przyszłości nie wiązać.
@kontrowersje facet głupi, jak but w rowie przy drodze. Mam żonę i dwójkę dzieci, moim psim obowiązkiem jest zapewnić im bezpieczeństwo i na coś się tym dzieciom w ich życiu przydać, a nie iść jako mięso armatnie do wykopu, bo kurua bronić ojczyzny trzeba.
Super, ale od wojen to jest wojsko, a nie pobór przymusowy. Tym bardziej, że żona także ni w ząb nie zamierza siedzieć na terenie okupowanym albo terenie zagrożonym
Ja od dawna uważam że największym problem mężczyzn są inni mężczyźni niestety. W internecie płaku płaku bo pobór bo nierówny wiek emerytalny ale nie raz spotkałem się z sytuacją że gdy jakiegoś kolegę próbowałem zainteresować tematem to z reguły były odpowiedzi pokroju "nie wiem nie znam się nie interesuje mnie to". To już częściej kobiety się tym interesują xD. Mam świadomość tego, że jakiś udział w tym na pewno ma propaganda i
@kontrowersje: w oderwaniu od tego czy ktoś chce czy nie bronić kraju, to on pewnie by nie walczył jako korespondent, tym urojonym kobietom co piszczą, że by chciały walczyć też to nie grozi, cholernie więc jest słabe takie napinanie się kto jest mężczyzną a kto nie XD

nikt o zdrowych zmysłach nie chce iść na wojnę.

potem często największymi bohaterami są ci, którzy nie chcieli, ale ich życie postawiło w takiej