Wpis z mikrobloga

W tym roku skończę 26 lat. Nigdy nie uprawiałem seksu. Między innymi (ale nie tylko) z tego powodu walczę od 7 lat z depresją i myślami samobójczymi. Rozważam rozprawiczenie się za pieniądze. Jakie są wady i zalety takiego sposobu inicjacji seksualnej? Łatwo zarazić się HIV?
#divyzwykopem #roksa #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #depresja #samobojstwo #seks #medycyna #pytanie #zalesie #gorzkiezale
  • 18
  • Odpowiedz
Nigdy nie uprawiałem seksu.


@Stulejman_Beznadziejny: Powiem ci tylko tyle. Marzenia i domysły są przyjemniejsze, niż sam seks.

Nic nie tracisz, bardziej lipny jest brak bliskości, przytulania, tutaj już tracisz i nad tym bym się zastanawiał.

Ale sam seks jest absolutnie przereklamowanym gównem, jeżeli za to gówno chcesz jeszcze płacić, to serio twoje marzenia i domysły są zdecydowanie znacznie ponad to, czym to w rzeczywistości jest. Po seksie twoja depresja tylko
  • Odpowiedz
@Stulejman_Beznadziejny: moje pierwsze spotkania byly okrutne (szczególnie pierwsze gdzie w zasadzie nie czulem zadnej przyjemnosci + nie konczyłem// po powrocie mialem zoraną głowe), ale z czasem po oswojeniu i ulozeniu glowy bylo juz git// raz na jakis czas spuszczenie z kija na cisnieniu eleganckie

jak chcesz to odezwij sie na pw moge odpowiedziec na jakies pytania
  • Odpowiedz
@Stulejman_Beznadziejny:
ryzyko zarazenia bliskie 0, bez gumy i tak nie podzialasz, bo 99/100 roks Ci na to nie pozwoli, czesto do FBG jest ciezko naklonic...

jesli to pierwszy raz, to dalbym jej o tym znac, mysle, ze zmieni to jej podejscie do Ciebie (troche wiecej cierpliwosci)
jesli to pierwszy raz, to zajrzyj na forum garsoniera, znajdz taka z dobra opinia, nie chcesz na swoj pierwszy raz bawic sie w sapera
  • Odpowiedz
Ale sam seks jest absolutnie przereklamowanym gównem


@kupkesobieciagne: No nie; seks jest fajny... o ile dziewczyna jest ładna, zaangażowana i na wiele pozwala(i najlepiej jeszcze jak seks jest bez gumy). Trochę współczuję doświadczeń : /

@Stulejman_Beznadziejny: Ja miałem spora satysfakcję kiedy udało mi się trafić na spoko dziewczynę - jak dobrze trafisz to seks będziesz miał lepszy, niż w związku(tylko trzeba faktycznie super trafić, a o to jest
  • Odpowiedz
No nie; seks jest fajny


@D00msday: I to wszystko, jest fajny i poniżej setek różnych zdarzeń, hobby. Prawiki, a tym bardziej starsze prawiki myślą, że to jakieś ekstatyczne przeżycie..

I by jakość życia była wysoka, warto popęd trochę ugasić. Wtedy życie nabiera kolorów.
  • Odpowiedz
@Stulejman_Beznadziejny: HIVEM się nie zarazisz bo musiałbyś mieć kontakt z jej krwią dlatego HIVa przeważnie łapią geje bo walą sie w odbyt. Ja poszedłem w wieku 27 lat i w sumie nie żałuje spuściłem z krzyża w sumie przekonałem się że seksik to nic wielkiego moim zdaniem jak chcesz to idź nic nie tracisz
  • Odpowiedz