Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@DRlVE: Zawsze mnie zastanawiało.. czas się liczy od wejścia czy od prysznica?
I co gdy facet dojdzie w kilka minut? Prostytutka żegna czy ma za zadanie postawić ponownie facetowi?
  • Odpowiedz
@OmniVeritas: kwestia przekonań, kultury czy #!$%@? systemu społecznego, bo takie zachowania często nie są społecznie akceptowalne szczególnie przez kobiety. Stąd ryzyko różnych myśli które się mogą pojawić, które jak napisałem trzeba właśnie poukładać i sobie nie #!$%@?ć. Myślę że dobrze że poruszyłem ten temat.
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: bo na odlotach jest około 2000 ogłoszeń dziewczyn z Wawy, a na roksie dwa razy mniej. Ponadto większość dziewczyn mających ogło na roksie ma też na odlotach. Po prostu większy wybór. W pozostąłych rejonach kraju jest odwrotnie. Wynika to z pewnych względów historyczno-ekonomicznych, ale nie będe się rozpisywał.
  • Odpowiedz
@wonsz_smieszek: #!$%@?, po prostu odloty mają lepszy interfejs i automatycznie tłumaczą ogłosenia na inne języki. Co może być przydatne w Wawce, jak przyjeżdzają jakieś delegacje z zagarnicy do korpo(nie oszukujmy się tu jest tego najwięcej, inne miasta w polsce to gówno). Z drugiej strony roksa jest dużo tańsza.
  • Odpowiedz
@DRlVE: Nigdy nie korzystałem z tego typu usług, ale nie wiem czemu ktokolwiek ma bol dupy o to ze ktos inny chodzi na dziwki. Przecież to dwie dorosłe osoby które robią to dobrowolnie. Nie wszyscy mają czas i pieniądze na prawdziwe związki zwłaszcza po kilku nieudanych.
  • Odpowiedz