Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W 2022 i 2023 roku zapłaciłam sporo za studia podyplomowe na Collegium Humanum w trybie zdalnym i z dodatkowymi uprawnieniami. Jeszcze ich nie ukończyłam, poinformowana o tym, że mogę je ukończyć w dowolnym terminie z racji formuły online.

Wiedziałam, że studia na CH to niejako przyspieszona ścieżka z racji poluzowania regulacji prawnych, ale chciałam do nich podejść jak najbardziej poważnie - nie mam żadnych koneksji partyjnych, pracuję i mam doświadczenie pokrywające się z tematyką studiów. Nie wiedziałam natomiast, że być może dochodziło tam do literalnego handlowania dyplomami i przekrętów na tak wielką skalę, o czym mogą świadczyć doniesienia medialne?

1. Co teraz najprawdopodobniej spotka absolwentów, a co aktualnych studentów?

2. Co mogę teraz zrobić z perspektywy prawnej? Biorąc pod uwagę sytuację, nie chcąc psuć wizerunku swojego doświadczenia zawodowego, najchętniej wycofałabym się, nawet, jeśli miałabym stracić z 2k zł w opłatach wpisowych i administracyjnych.

Będę wdzięczna za pomoc i zrozumienie.

#pytanie #prawo #prawnik #studia #studbaza #humanum #collegiumhumanum #uczelnia #student #studenci #edukacja #nauka



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W 2022 i 2023 roku zapłaciłam sporo za studia...

źródło: Edukacja-wyzsza-KSS3-scaled

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach