Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 54
@Hanlan kurła nigdy nie zrozumiem tego mema. Ponizej na przykładzie Samsunga - no prościej się już chyba nie da xD Są czytelnie zorganizowane foldery, kategorie i jest wyszukiwarka, gdyby naprawdę ktoś już kompletnie nie ogarniał życia. A jak sie kliknie w "Pamięć wewnętrzna", to już katalogi jak w total commanderze. Ba - możesz sobie nawet dysk sieciowy podpiąć
a2t1 - @Hanlan kurła nigdy nie zrozumiem tego mema. Ponizej na przykładzie Samsunga -...

źródło: temp_file3096917360039670738

Pobierz
@WOiOwnik pliki pdf domyslnie zapisuja sie w pobranych. Ja nie podlaczam tel w ogole pod kompa tylko jesli juz to przesylam sobie pliki emailem na skrzynke albo korzystam z programu icloud na komputerze i wchodze sobie po prostu w folder z pobranymi rzeczami i przeciagam do komputera np na pulpit.

Odnosilem sie generalnie do obslugi imusic a nie przegladania plikow, ale uwazam ze obie te rzeczy wymagaja po prostu odrobiny praktyki i
może i jest, ale skoro się znasz to wytłumacz mi jak ja mam z telefonu wyciągnąć te cholernie pdf które zapisały się kuzwa w jakimś magicznym miejscu


@WOiOwnik: wchodzisz w aplikację "Pliki" i tam szukasz, najpewniej będą po prostu na górze listy w zakładce "Ostatnie". A jak nie tam, to zapewne w folderze "Pobrane", albo folderze programu, z którego pomocą pdf zapisałeś.
@tomszczyk: Są takie rzeczy, które nazywamy aplikacjami. Te aplikacje czasem tworzą takie fikuśne robaczki, nazywane plikami.
Jest taki fikuśny pliczek np. CSV lub XLSX. I czasami dorośli, którzy pracują z użyciem telefonu coś tam sobie zapisują.
Jedni piszą kiedy dziecko zrobiło kupkę, kobiety może datę menstruacji, ale niektórzy używają go do pracy i zapisują np. konfigurację i topologię sieci podczas instalacji i konfiguracji lub też układ okablowania patch-panelu.
Można przecież to