Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@jack_: Prosze Pana a dlaczego te śmieszne robaczki nie pokazujom się Panu od razu na stanowisku PC tylko trzeba najsampierw przypiąć do niego telefon? (można rozpisać na tablicy ze zwierzontkami)
  • Odpowiedz
@jakno ale to prawda, żeby wrzucić muzykę na iPhona, trzeba robić doktorat z iTunes i oglądać 38 filmików na YouTube, a pod koniec i tak się poddajesz #!$%@? osiągając. lubię iphony, ale ich #!$%@? nienawidzę
  • Odpowiedz
@MamByleJakiNick dlaczego maksymalnie? To rozwiązanie. 20w, w 21 wygląda to trochę inaczej, ale każdy niech robi jak chce. Natomiast pisanie, że trzeba kablem podłączyć telefon, żeby wysłać sobie na niego plik to uposledzenie
  • Odpowiedz
@Ulic_Qel_Droma @zmarnowany_czas
Dzięki Panowie

Taaa z dzwonkiem wiem że jest zabawa, kiedyś to zrobiłem i pamiętam że było upierdliwie dlatego od paru lat mam już standardowy dzwonek z iosa, i często na mieście widzę że jak ktoś dzwoni to wokół kilka osób łapie się za kieszeń czy to nie ich przypadkiem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak 10 lat temu miałem iphona to muzykę której nie było na spotify wrzucałem przez vlc byle tej #!$%@? itunes nie używać
  • Odpowiedz
@jakno: a spróbuj sobie wgrać własny certyfikat SSL na iPhone - myślałem że mnie #!$%@? jak chciałem to zrobić xD jakieś bawienie sie w podmianę rozszerzeń bo to gówno chce tylko przesyłać obrazki/muzykę/filmy.... dramat...
  • Odpowiedz