Wpis z mikrobloga

Dlaczego świadomi mężczyźni wybierają za żony 10-15 lat młodsze od siebie dziewczyny?
Bo prawdopodobieństwo, że taka dziewczyna będzie życiowo "czysta", bez przejść, dziwnych akcji, bez wielu grzechów, karuzeli kutang jest bardzo wysokie. Nie ma nic piękniejszego u kobiety jak czystość, niewinność, szlachetność. Taka dziewczyna nigdy nie straciła kręgosłupa moralnego, nigdy nie zrobiła nic wbrew sobie. Jest jak nierozwinięty, rzadki kwiat, który trzeba pielęgnować, żeby pokazał swoje piękno.
Wam wmówiono, że rozwiązłość, niedbanie od swoją duchowość i posiadanie stada partnerów seksualnych to coś normalnego.
Spotkajcie się kiedyś z jakąś osiemnastoletnią dziewczyną z dobrego domu. Zobaczycie, że w towarzystwie takiej osoby sami poczujecie się lepszym człowiekiem.
Ogólnie życiowo "czyści" ludzie, niezabrudzeni życiowym brudem/grzechem, są pięknymi duchowo ludźmi.
Żadna kobieta, która żyła w grzechu, była rozwiązła, żyła egoistycznie nie da wam tego co młoda dziewczyna, która nie poznała tej złej strony życia.

#duchowosc #religia #czystosc #dziewica #malzenstwo #tinder #badoo #zwiazki
paczelok - Dlaczego świadomi mężczyźni wybierają za żony 10-15 lat młodsze od siebie ...

źródło: MTAyYjJjYjUgGy9ZZRFvIGNDewMjSGF2NFtjSGVTfWQ5Vj8DJg8_MTEWdw04Hz01Ngl3GiZFLCQoVi9bZQ4kJzEVOBNlDyA2JB12X34PemQlGj1HeA8uN2xNaFopR3UydU90WHIPfGVxSztYKQsvdjw

Pobierz
  • 57
Ogólnie życiowo "czyści" ludzie, niezabrudzeni życiowym brudem/grzechem, są pięknymi duchowo ludźmi.

Zgadzam się. Dlatego ja spotykam się tylko z mężczyznami młodszymi od siebie. A to dlatego, że prawdopodobieństwo, że taki chłopak będzie życiowo "czysty", bez przejść, dziwnych akcji, bez wielu grzechów, karuzeli cip jest bardzo wysokie. Nie ma nic piękniejszego u meżczyzny jak czystość, niewinność, szlachetność. Taki chłopak nigdy nie stracił kręgosłupa moralnego, nigdy nie zrobił nic wbrew sobie. Jest jak nierozwinięty,
@ps0lak bardziej chodzi o to, że im starszy facet tym generalnie więcej zarabia i ma wyższy status materialny, a kobiety to w większość materialistyczne blachary bez krzty romantyzmu w sercu. Ponadto facet może mieć bachora nawet po 60 jak weźmie niebieską pigułkę, a baba ma suchoty w tzipie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@paczelok: Że co 10 15 lat młodsze? Chyba kogoś posrało. Młoda Julka 18 lvl czy 20 nie weźmie starego dziada po 30 lvl xddd wiem bo to przerabiałem to nie te czasy. Ja mając 27 lvl jestem za stary na 18 a Redpilowcy #!$%@? o młodszych laskach. Może tacy goście wyrywają Młodsze ale jak za Chadami a to 2% facetów.
Żadna kobieta, która żyła w grzechu, była rozwiązła, żyła egoistycznie nie da wam tego co młoda dziewczyna, która nie poznała tej złej strony życia.


@paczelok: kobieta, która żyła w grzechu lepiej zrobi pale niż ta, która nigdy tego nie robila, im starsza tym lepsza