Wpis z mikrobloga

związki w ogóle to porażka, szczególnie kiedy wierzysz, że będziesz z kimś do końca życia i dajesz z siebie wszystko.


@Towarzysz_Szmaciak: rozszerzył bym to że w ogóle relacje to porażka szczególnie jak myślisz że jakikolwiek kumpel na pewno też będzie o nią dbał. Tylko piwnica i wieczne szczęście bez #!$%@? ludzi
jak myślisz że jakikolwiek kumpel na pewno też będzie o nią dbał.


@komakow: Nie wiem, ja mam kumpla od 23 lat (wręcz od podstawówki) i "zawsze jest przy mnie". Ostatnio baba mnie rzuciła (niestety) i sam oferuje pomoc, sam nawet stawia żarcie pomimo, że nie zarabia dużo, byleby pomóc chłopu ...
@pogromca_przegrywow to kwestia podejścia. Są ludzie dla których posiadanie jakiegokolwiek długu jest obciążeniem psychicznym, a są ludzie którzy jadą na długach i im jest dobrze. Ci co kupują tylko z oszczędności muszą niestety być wstrzemięźliwi a ludzie co biorą wszystko w raty mają nowe telewizory itd i są szczęśliwi xd
Nie wiem, ja mam kumpla od 23 lat (wręcz od podstawówki) i "zawsze jest przy mnie". Ostatnio baba mnie rzuciła (niestety) i sam oferuje pomoc, sam nawet stawia żarcie pomimo, że nie zarabia dużo, byleby pomóc chłopu


Dobry kumpel.