Wpis z mikrobloga

@siodemkaxx: Taa... U mnie w okolicy są dwie spore firmy które sa na tej liście. Myślisz że pod którąkolwiek protestowali? xD
Ani nawet pisma z oburzeniem im nie przynieśli. Zresztą lokalni rolnicy od roku wiedzieli że ci handlarze kupują zboże z UKR i #!$%@? z tym robili, bo są zblatowani z tego typu przedsiębiorcami januszami. Ci malutcy do 10 hektarów może nie, ale nasi więksi potentaci już tak.
i co, mają go zabić na miejscu?


@aarahon: Ja mam organizatorów protestu uczyć? Pierwszy raz rolnicy protestują czy regularnie?

Rozumiem że sa to zgodnie z prawem zarejestrowane zgromadzenia, a wiec organizator każe #!$%@? szurowi stosujac wykluczenie ze zgromadzenia, jak nie chce #!$%@?ć to informuje policje i mało go interesuje co policja z nim zrobi.

No ale o żadnym takim przypadku nie słyszałem, więc albo im nie przeszkadza, albo sa nieudolnymi organizatorami
@aarahon: Też się na to nie godzę, ale mogliby na przykład wywieźć Ojdanę, Julię Olszewską, Panasiuka i innych konfederatów. Nie dziwota, że są postrzegani źle skoro nic nie robią z tym, kto jest najbardziej widoczny.
Te onuce są bardzo słyszalne a rolnicy widocznie są za tępi żeby środowisko czyścić z takich jednostek więc sami sobie są winni.


@Camaxtle: Polityka w Polsce polega na kuli śnieżnej, a nie na wycinaniu chorych tkanek. Dlatego na wiecach Platformy trafiali się emerytowani UBecy i Tomasz Karolak, chociaż daleko Platformie do PZPRu, a jeszcze dalej do Karolaka.

Za dwa tygodnie nikt nie będzie pamiętać tych protestów, więc jeden #!$%@? kto się
@Tumurochir: trudno się nie zgodzić, ale tylko wtedy kiedy informacje o proteście czerpiesz z obserwowanych na twitterze ulubionych profili. Bo gdybyś jednak zapragnął odpowiedzieć sobie na pytanie, które zadał autor tego twitta, to byś znalazł mnóstwo filmów i zdjęć gdzie rolnicy właśnie protestują przed firmami które znalazły się na liście firm importujących zboże z Ukrainy. A takich filmów i zdjęć jest mnóstwo i wrzucają je sami rolnicy. Ale to nie podobne
jak ładnie wytłumaczysz ruskiemu oszołomowi że go tu nie chcesz


@aarahon: Przed chwilą ci debile wysypali zboże. Skoro są zdolni do takich rzeczy to (nie namawiam) sugestia tego że ryj Sykulskiego to nie szklanka i jak się nie oddali to mu to rolnicy udowodnią powinien być wystarczający.

to powie żebyś klękał do obciągania Ukraińcom.


Że co? Kogo takie durne #!$%@? obchodzi? Bycie ruskim pożytecznym idiotą jest znacznie gorsze.
@jl23 Ale niesmak jak w kawale pozostanie względem Ukraińców i to jest największe zagrożenie dla nas i radość dla kacapów. I jasne że kto bardziej świadomy za tym nie pójdzie ale wielu ludzi tak. To jest aktualnie porażka i rolników i rządów obu krajów.
Ale niesmak jak w kawale pozostanie względem Ukraińców i to jest największe zagrożenie dla nas i radość dla kacapów.


@Camaxtle: To jest już problem Ukraińców i ukraińskiej klasy politycznej. Niezależnie od tego, kto się przyłączy do tego protestu, karty zostały już rozdane, a opinie wyrobione.

Nawet gdyby nie było tam ani jednego proruskiego oszołoma, tak czy siak nazwanoby ten protest prorosyjskim. Dlatego nikt nie będzie się #!$%@?ć w jakieś wycinanie proruskich
@Tumurochir: Jak widzę coś takiego, to zaraz mam przed oczami wykop z czasów Protestu Kobiet i teksty "Na początku popierałem te protesty, ALEEEEEEEE...".

Ech... I tak to się żyje w tej Polsce...
a nazywanie współczesnych ukraińców od widlarzy jest ok?


@knrwa123: Oczywiście, dalej wielbią bandere i nie przeprosili.

Tak tylko przypominam że Ruscy przyznali się do Katynia i przeprosili za niego xD więc sobie wyobraź gdzie to stawią UPAińców skoro nawet Orkowie mają więcej morlaności.
Rozumiem że sa to zgodnie z prawem zarejestrowane zgromadzenia, a wiec organizator każe #!$%@? szurowi stosujac wykluczenie ze zgromadzenia, jak nie chce #!$%@?ć to informuje policje i mało go interesuje co policja z nim zrobi.


@Leniek: zgromadzenia publiczne są publiczne i nie można rozkazać komuś z nich #!$%@?ć jeśli prawa nie łamie.