Wpis z mikrobloga

@KonwersatorZabytkow wyjdź z wykopu na Facebooka albo insta i zobacz jakie komentarze sa. Jasne spora część to trolle czy to ruskie czy inne ale równie spora część ludzi nie umie w internety i myśli że taka jest opinia społeczeństwa. Kto tu jak dziecko do tematu podchodzi. Już od znajomych słyszę że "Ukry nas trują" ale winy polskich firm to nie widzą :)
a ja się nie godzę na to żeby cały protest rolników oceniać przez pryzmat onuc podpinających się pod protestujących.


@aarahon: ja ich przez ten pryzmat nie oceniam, ty też nie i pewnie wiele osób tu komentujących. Problem jest w tym, że to pożywka dla proruskich działaczy i samych ruskich. Jakie foto z granicy ostatnio latało w internecie z prędkością światła? A no to z antyukraińskim banerem na ciągniku. Myślisz, że taki
@SmakoszKotow: nie wiem czy przywódca, wróciłem właśnie z Ryczołka koło Kałuszyna gdzie rolnicy zablokowali rondo łączące drogę krajową 2 z aktualnym końcem autostrady A2 i nie widziałem tam żadnych szurskich ani antyukraińskich haseł.
aarahon - @SmakoszKotow: nie wiem czy przywódca, wróciłem właśnie z Ryczołka koło Kał...

źródło: IMG_8764

Pobierz