Wpis z mikrobloga

#tinder #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #silownia

Umówiłam się kiedyś na randke z typowym fajnopolakiem mieszczuchem. Nie wiem o co chodzi ale jakoś tacy mężczyźni są niemęscy dla mnie. Chłop był dobrze zbudowany i całkiem przystojny. Wydają się tacy sztuczni. Normalny mężczyzna cwiczy np. układając cegły lub robiąc drzewo a jak sobie pomyślę że te zadbane lalusie chodzą na silownie to jakoś tracę do nich szacunek... jest to sztuczne tak samo jak laska która botoks ma w ustach.
Mężczyzna ktory zbudował sylwetkę na siłowni nie jest meski, bo to oznacza że nigdy w życiu sobie rączek nie pobrudził. Jest sztuczny. Ćwiczenie na siłowni to odpowiednik botoksu dla mężczyzny.
Dawniej mężczyźni polowali na zwierzynę i naturalnie byli dobrze zbudowani a jak patrzę na warszawskich plastusi to podswiadomie wiem że są to męskie piz*dy z miałkim charakterem. Mięśnie, dobra sylwetka kiedys byly oznaką pracowitości i siły dzisiaj każdy fajnopolak faszeruje się się różnymi odżywkami na porost mięśni.

Co innego wieśniak który rąbie drzewo albo stolarz który buduje mięśnie w pracy.....
Korporacyjni lalalusie którzy ćwiczą na siłowni wyglądają jak maczo, ale charakter nie idzie w tym w parze. Ogladalam na tiktoku takiego fajnopolaka który dodaje tiktoki ze swoją polką chwaląc się w jakim jest fantastycznym związku. I on jest na tyle niemeski że sprawdzał czy podłoga jest dobrze umyta. np. miał pretensje do swojej kobiety ze znalazł jej jednego włosa na umywalce i nagrał na ten temat tiktoka. Facet dobrze zbudowany wydawac sie moglo ze jest mężczyzną, a ma pretensje o to że w złym miejscu odstawione są naczynia, że klapa od kibla nie jest zamknięta itp. Myślałam że tylko kobiety na to zwracają uwagę. Nie wiem o co chodzi z tymi fajnopolakami bo oni nawet są wybredni pod względem tego co jedzą. Tylko i wyłącznie wykwintne dania, sushi, bezglutenowe placki, eco friendly itp. Nie kojarzy mi się to dobrze. Chłop powinien zjeść surowe mięso taką kość jak pies dostaje do miski. Dla prawdziwego mężczyzny nie pasuje żeby mężczyzna jadł wyszukane dania.
  • 10
@klewerewel To się z takimi nie umawiaj, nie wiem w czym problem. A męskość to charakter, a nie czy ciało wyćwiczył na x czy y. Ciężko też stwierdzić jak w takim razie zaklasyfikować sportowców różnej maści.

Poza tym spokojnie, nie ma laski, która by miała botoks w ustach, bo to nie do tego służy. ¯_(ツ)_/¯