Wpis z mikrobloga

Nitka z daniami które powszechnie uznane są za fenomenalny przysmak a w rzeczywiści są conajwyżej średnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja zaczynam- schabowy. Od kiedy pamietam nie mogłem pojąć fenomenu tego kotleta. Smakuje jak podeszwa z piaskiem. Do takiego MIELONEGO to nawet podjazdu nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°) #nitka #glupiewykopowezabawy #jedzenie #kuchnia
LillXte - Nitka z daniami które powszechnie uznane są za fenomenalny przysmak a w rze...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 42
@Kremufka2137 tak, pierogi to bardzo dobry przykład.
Od ravioli przez maultaschen do oolskich odmian potem uszka i rózne pielmeni chińskie xio long bao i kapońskie gyoza i jeszcze inne.
Chyba tylko narody nordyckie i anglosaskie mają jakieś inne podejście do tematu bo zarówno Brytyjczycy jak i Nordzi wyłamują się z naszego archetypu pierogów, weź ogarnij norweskie Potato Klubb( ͡º ͜ʖ͡º)
@malinq trudniejsza do zrobienia na ideolo, łatwo wysuszyć mięso na wiór a i łatwo zrobić przyladkiem "medium rare"( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ale takie przeciętne byle co z kurczaka to chyba lepsze aniżeli ten sam poziom z wieprzowiny.
@LillXte: Smak schabowego zależy od mięsa. Jak użyjesz gównianego, żylastego, rozbijesz go na maxa to faktycznie będzie jak gumowa podeszwa. Dla mnie najbardziej przereklamowanym daniem są steki. Próbowałem je 3 razy w znanych z nich warszawskich knajpach i za każdym razem kończyło się na jednym kęsie i odruchu wymiotnym
@PiersKurczaka Włosi to wogóle myślą że ich żarcie to jakiś max level nie do przeskoczenia, debile jak słyszą że ktoś do karbonary dodaje śmietanh to kretyni chcą się bić zaraz zamiast przynać że poprawia danie.

Są za to mistrzami marketingu, bo dla przykładu dawno temu rybacy jak wyłowili z rybami jakieś kalmary czy inne ośmiornice to je jedli bo zwyczajnie byli hytrymi #!$%@? i woleli ryby sprzedać a to gówno zerzreć bo