Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#psy #pieski #pitbull #wypadki #usa #kalifornia #glowna
W nawiązaniu do https://wykop.pl/link/7368943/hodowca-psow-rasy-pitbull-zostal-znaleziony-zagryziony-na-smierc
Czemu pojawiają się kpiny z "zależy od wychowania", skoro dosłownie widać, że te psy żyły w fatalnych warunkach. To ma być hodowla? Tamta powierzchnia klatek powinna być na jednego psa, a nie na 12. No i, jak myslicie, hodowca chodził z nimi na spacery? Trenował agility? Komendy? Pewnie że nie. Psy sobie były i tyle.

Nic by się nie stało gdyby to były ratlerki, owszem. Ale czy to go usprawiedliwia? Może labradory już zareagowałyby tak samo. Zresztą w USA labrador zabójca pogania labradora zabójcę. Bo ludzie po prostu nie dbają o psy jak należy.· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ponieważ niektóre rasy maja predyspozycje do bycia agresywnym tak jak np psy pasterskie maja predyspozycje do większego ruchu i inteligencji, a mopsy do spania i pierdzenia na kanapie. Wiadomo, że zdarzają się agresywne psy z każdej rasy jednak statystycznie właśnie to pitbulle zagryzają dzieciaki.
  • Odpowiedz
  • 2
@mirko_anonim bo spierdoxy boją się wszystkiego. Kobiet, gejów, psów, rowerzystów, szczepionek, więc robią nagonkę żeby wyłączyć z życia publicznego to co budzi ich lęk, zamiast się leczyć.
  • Odpowiedz