Wpis z mikrobloga

  • 0
Ja uważam, że faceci w ten sposób świadomie okradają swoje partnerki z marzeń i dodatkowo je ośmieszają.


@Tupolej154 no nie wiem jak facetowi zależy na kobiecie to chyba chce się z nią ożenić? A ona też powinna widzieć, że on się nie garnie do ślubu i ma jej wymagania gdzieś.

Po prostu te związki są teraz jakieś takie nie wiem... na zasadzie nie ten to następny i tak to jest.
  • Odpowiedz
@Tupolej154: jakby prawo nie było po waszej stronie to zaręczyny pojawiałyby się częściej. Jakbyście nie "wymagały" wydawania na was siana to zaręczyny pojawiałyby się częściej.
Sama widzisz, że tylko głupki się zaręczają, więc o co masz pretensje. Że mądry koleś cię olał? I dobrze, zaręczy się z tobą głupek, nic się nie bój.
  • Odpowiedz
@keep_movin

Spoko, ja nie miałabym nic przeciwko rozdzielności majątkowej skoro bombelka równiez nie planuje i przez kilka lat związku płacimy w miarę 50/50- bez przesadnego liczenia co do złotówki.

Nie uważam, że mądry koleś to taki, który wchodzi w związek przestawiając inny obraz relacji niż w rzeczywistości prowadzi. A ja? Mam zmarnowane 6 lat (swoich najkorzystniejszych wiekowo lat) i mam teraz zaprzepaścić cały związek który pod innymi aspektami raczej gra, bo
  • Odpowiedz
@Tupolej154 a po co faceci mają się oświadczać skoro większość dzisiejszych kobiet nie robi sobie zupełnie nic z przysięgi małżeńskiej, dla nich to tylko wyjątkowa impreza, podczas której dostaną mnóstwo atencji, a później na masową skalę inicjują rozwody
  • Odpowiedz
@AndrzejBabinicz

To, że kobiety nie szanują przysięgi małżeńskiej i inicjują rozwody jest podparte jakimiś danymi czy spostrzeżeniami wysnutymi na podstawie obserwacji 2-3 relacji z otoczenia?

Poza tym oświadczyny to nie małżeństwo.
  • Odpowiedz
@Tupolej154: to jak nie planujesz dzieci to co z tym tekstem "najkorzystniejsze wiekowo lata"? Boli, że nie będzie ci dane skakać już po chadach? O to masz ból dupy?
A, czyli jakbyś planowała dzieci to wtedy rozdzielność majątkowa nie XD Typowa baba, a żądasz od chłopa żeby nie był typowy.
  • Odpowiedz
@keep_movin

Dla atrakcyjności kobiety pod względem wyglądu i na znalezienie partnera. Uważam, że z biegiem lat możesz głównie liczyć na swój charakter i osobowość, a w wieku 20-30 dodatkowo na wygląd. Nie jest to chyba żadną kontrowersją. Z wiekiem trudniej znaleźć partnera.

Nie. Nie planuje w ogóle bombelka więc nie snuje planów co bym zrobiła gdybym go planowała. Nie planuje to znaczy nie planuję.
  • Odpowiedz
@Tupolej154: czyli nie masz charakteru i osobowości i o to płacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sama dobrze wiesz, że kłamiesz. Jak gdziekolwiek się zapostujesz to będziesz miała odzew w dziesiątkach, ale już nie przystojniaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@keep_movin

To po prostu racjonalne spojrzenie. To biologiczne normalne, że im młodsza dziewczyna tym atrakcyjniejsza... I jeżeli nie wykorzystuje tego do zmieniania facetów jak rękawiczki to co w tym złego. xD
To jakby oskarżyć gościa o to, że znalazł sobie dziewczynę młoda, a nie starą. XDDD no przecież biologia zaprzecza takiemu czemuś. 😅

A co mnie to obchodzi jaki bym miała odzew. Mam partnera i czekam jak idiotka aż on wyda
  • Odpowiedz
@Tupolej154: od nikogo nie muszę cię wyzywać, sama wystawiasz sobie świadectwo o sobie.
Skoro ty zachowujesz się jak typowa baba, to czemu masz pretensje do chłopa, że zachowuje się jak typowy chłop?

Ty możesz, ale on już nie? Nie przejmuj się, bardzo dużo ludzi tak ma, że wydaje im się, że mogą więcej, a chcą ukrócić innym możliwości. Przyznam, że lubię takim ludziom przypominać o tym, że są w błędzie.
  • Odpowiedz
@keep_movin

Chętnie bym poznała typowe cechy kobiety i typowe cechy mężczyzny, bo jak mniemam są według twojego toku rozumowania inne niż podręcznikowe- na to wychodzi.

Nie wiem kto Ciebie obdarzył taką błędną, odpychającą pewnością siebie, która jest zbudowana na słabych fundamentach świata który sam sobie w głowie wykreowałeś. 😅
Brzmisz jak członek sekty bądź jakiegoś kościoła, który głosi wymyślone przez siebie teorie i zasady zapominając o tym co ma potwierdzenie w
  • Odpowiedz