Wpis z mikrobloga

@zwykly_szarak: mam nadzieję, że jak temat CPK przygaśnie i zostaną podjęte odpowiednie decyzje, to pisowcy przerzucą się na Izerę. Izera, w przeciwieństwie do CPK, to projekt, o którym niemal wszyscy, od samego początku mówili, że jest głupi i nie ma szansy powodzenia. Im bardziej PiS będzie tej durnej wydmuszki bronił, tym bardziej się pogrąży ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@missioncritical Ale dlaczego głupi.
Skoro po wybudowaniu CPK np mieszkańcy Krakowa zamiast że swojego lotniska będą chcieli latać z CPK, albo firmy zaczną płacić więcej tylko po to aby oclic towary na CPK to dlaczego po wybudowaniu fabryki samochodów elektrycznych Polacy mają tlumnie nie kupować tych samochodów?
  • Odpowiedz
Ale dlaczego głupi.

Skoro po wybudowaniu CPK np mieszkańcy Krakowa zamiast że swojego lotniska będą chcieli latać z CPK, albo firmy zaczną płacić więcej tylko po to aby oclic towary na CPK to dlaczego po wybudowaniu fabryki samochodów elektrycznych Polacy mają tlumnie nie kupować tych samochodów?


@ipkis123: Dlaczego mieszkańcy Krakowa chcieliby latać z cpk zamiast Balic, albo dlaczego firmy ze Śląska chciałyby płacić za cło w cpk a nie Pyrzowicach?
  • Odpowiedz
  • 24
@zwykly_szarak: Kolego Ty nie widzisz na tym zdjęciu już wybudowanej fabryki która zgodnie z zapowiedzią z 2016 powstała w 2023 roku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz to już produkcje uruchamiany a mieszkańcy z gór izerskich już przemierzają drogę mleczną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane

Dlaczego mieszkańcy Krakowa chcieliby latać z cpk zamiast Balic, albo dlaczego firmy ze Śląska chciałyby płacić za cło w cpk a nie Pyrzowicach?


Na mapkach to nawet firmy z Tallina i Budapesztu będą zamawiać do CPK ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@zwykly_szarak to chyba nie tak, las wycielo miasto żeby stworzyć działkę pod ew. Budowę Izery ale działka miała być sprzedana w otwartej ofercie więc nie było nigdy pewności że akurat to Izera ja kupi.
  • Odpowiedz
PiS to #!$%@?ł, nie ma wątpliwości, ale jest w tym potencjał.

Chińczykom na tym zależy, a jak skala biznesu będzie duża, to oni będą wpływać na rosyjskie zapędy i wciskać hamulec, żeby im tego biznesu nie psuli. Dla mnie byłaby to opcją rozwojowa do gry na dwa fortepiany.
LuigiVampa1 - PiS to #!$%@?ł, nie ma wątpliwości, ale jest w tym potencjał. 

Chińczy...

źródło: temp_file1270330995076344774

Pobierz
  • Odpowiedz