Wpis z mikrobloga

#muminki #dziecinstwo #bajki #buka
Co tam Buka... kto oglądał Muminki, ten wie, że Buka ogólnie sprawiała wrażenie strasznej, ale ostatecznie była stosunkowo sympatyczną postacią.
Czarownica to dopiero była straszna postać. W jednym z odcinków przyleciała w nocy na miotle do Doliny Muminków i patrzyła przez okno swoimi żółtymi ślepiami jak Muminek beztrosko śpi, nieświadomy że jakaś świruska go obserwuje. To dopiero było dziwne i straszne xD
Jak będę miał gówniaki to będę im puszczał Muminki. Niech będą obsrane jak ja w dzieciństwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zloty_wkret - #muminki #dziecinstwo #bajki #buka 
Co tam Buka... kto oglądał Muminki,...

źródło: 8g57sy

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • 54
@zloty_wkret: No I Buka była przez chwilę, a wiedźma była celowo złośliwa. Szkoda tylko, że drugi sezon poleciał w jakieś podróże w czasie w cały klimat siadł. ;<
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: kiedyś to było, dzieci wychowywane na bajkach straszących, bijących, niepokojących. Teraz to pizzdy, nie dzieci co se muminka czy innej czarodziejki nie mogą oglądnąć, bo przemoc, strach, seks itp. Gdzie idziesz świecie. Straszmy te #!$%@? hatifnatami
  • Odpowiedz
@zloty_wkret pamiętam te odcinki. Z rok temu puszczałem synowi (3 lata wtedy) i dobrnęliśmy całkiem daleko. Ogólnie tak jak napisałeś był obsrany przez parę miesięcy, ale paradoksalnie jednak głównie bał się Buki a nie tej czarownicy.
  • Odpowiedz
@djtartini1: nom, pamiętam że był creepy bardzo, ale co do postaci to też ta wiedźma była najbardziej #!$%@?, potem hatifnaty i buka, ale ta to bardziej postać tragiczna, bo potem wychodziło że ona sama w sobie nie jest zła, tylko samotna ale robiło się przy niej tak zimno że nikt nie wytrzymywał
  • Odpowiedz
@zloty_wkret buka miała jeszcze ten cliffhanger, odcinek nie kończył się dobrze i przez to była straszniejsza.

Dzieci z młodszego pokolenia u mojego wujka za to panicznie bało się arktosa z tabalugi xD
  • Odpowiedz
@OnionBishop jeden #!$%@?, zawsze dzieci będą oglądać #!$%@? rzeczcy, niezależnie od generacji a i tak 99% wyrośnie na normalnych ludzi. Nie popadajmy w przesadyzm z zabranianiem wszystkiego , niech sobie #!$%@? oglądają co chca
  • Odpowiedz
Jak będę miał gówniaki to będę im puszczał Muminki. Niech będą obsrane jak ja w dzieciństwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zloty_wkret: I to się nazywa przenoszenie własnych traum na dzieci! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz