Wpis z mikrobloga

#muminki #dziecinstwo #bajki #buka
Co tam Buka... kto oglądał Muminki, ten wie, że Buka ogólnie sprawiała wrażenie strasznej, ale ostatecznie była stosunkowo sympatyczną postacią.
Czarownica to dopiero była straszna postać. W jednym z odcinków przyleciała w nocy na miotle do Doliny Muminków i patrzyła przez okno swoimi żółtymi ślepiami jak Muminek beztrosko śpi, nieświadomy że jakaś świruska go obserwuje. To dopiero było dziwne i straszne xD
Jak będę miał gówniaki to będę im puszczał Muminki. Niech będą obsrane jak ja w dzieciństwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zloty_wkret - #muminki #dziecinstwo #bajki #buka 
Co tam Buka... kto oglądał Muminki,...

źródło: 8g57sy

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: absolutnie żadne dziecko nie boi się wiedźmy, bo to babcia Alicji, z którą są zaprzyjaźnione, był jeden odcinek, gdzie jeszcze jej nie znali i wszyscy bohaterowie mieli piętra na wspomnieniu o "lesie czarownic", ale do końca odcinka się wszystko wyjaśniło i oni sobie często pomagają, pomimo że wiedźma jest dla nich oschła
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: Muki się bały chyba tylko jakieś totalne #!$%@?, tyle razy oglądałem muminki jak miałem kilka lat i mi nawet przez głowe nie przeszło żeby sie jej bać.

Natomiast czarownica tak zgadzam się, everybody's gangsta untill czarownica na ekranie
  • Odpowiedz
seks


@pearl_jamik: no teraz to mnie zainteresowałeś tym seksem w muminkach. Zdarzało mi się pominąć wieczorynkę. Masz nr. odcinków? To w celach uzupełnienia wiedzy nt. tej bajki mojego dzieciństwa.
  • Odpowiedz