Wpis z mikrobloga

Mirki, kiedyś popełniłem taki wpis jak w załączniku. Zakończyłem 10 letni związek z toksyczną osobą i po jakimś czasie zacząłem się spotykać ze znajomą, która podobała mi się od dłuższego czasu.

Wczoraj wyznałem jej co do niej czuję, jak się okazało, z wzajemnością. Zostaliśmy parką.

Pijcie ze mną kompot. Warto wychodzić ze strefy komfortu i przestać tkwić w czymś bo jest #!$%@? ale stabilnie, życie ma się tylko jedno
().

#wygryw
#zwiazki
#niebieskiepaski
#rozowepaski
Vamyss - Mirki, kiedyś popełniłem taki wpis jak w załączniku. Zakończyłem 10 letni zw...

źródło: image

Pobierz
  • 34
Nie chciałabym randkować z kimś, kto świeżo zakończył 10-letni związek. Redflag imo


@Femme-nie-Fatale: lol dlaczego? Jeszcze rozumiem jakbyś mówiła o randkowaniu z kobietą - bo jesteście ogólnie emocjonalnie #!$%@?, niestabilne i często wracacie do byłych lub pod wpływem emocji potraficie wszystko przekreślić, ale facet? Który jest doświadczony w byciu związku, jest poukładany i chce przygody będąc pozytywnie nastawiony? Bez sensu zupełnie jest twoje myślenie, nie dając szans takim facetom.