Wpis z mikrobloga

#dhl to autentycznie najgorsza firma kurierska z jakiej korzystałem. Nawet holenderski PostNL czy swojska PP działa sprawniej. Człowiek wysyła dokumenty przez ich punkt partnerski DHL POP, czas dostarczenia przesyłki do #belgia miał się wahać między 3-4 dni robocze- po 3 dniach roboczych to paczka dopiero wyjeżdża z punktu nadania i to gdybym sam nie dowiadywał się gdzie jest paczka, a potem dlaczego kurier 3 dni z rzędu jej nie podjął to obsługa klienta by nic się nie dowiedziała, wszystko co wiedzieli to wiedzieli to ode mnie XD tracking wskazywał że nawet nie została nadana, gdzie ja miałem jeszcze mail z potwierdzeniem. i zamiast dostać dokumenty dzisiaj lub w poniedziałek, pewnie dostanę pod koniec przyszłego tygodnia i tym samym zostałem bez dokumentów auta, trochę strach jeździć ( ͡° ʖ̯ ͡°) #zalesie #kurier #pocztapolska #polska #bialystok
  • 5
  • Odpowiedz
@simon-simonski kilka paczek nadanych postnl nigdy do mnie nie doszło, kilkakrotnie kurier podpisywał za mnie odbiór podrzucając paczkę gdzieś po sąsiadach- generalnie zawsze miałem z nimi problemy.

@wojciech_s być może. Ale w ogóle mnie to nie powinno interesować, zamawiam usługę i oczekuję że ją wykonają jak należy. Nie ja ustalam zasady w punktach czy komunikacji punkt-dhl. Również nie ja wymyśliłem czas dostawy 3-4 dni.
Gdybym wiedział że tak nawalą to
  • Odpowiedz