Wpis z mikrobloga

@jozef-dzierzynski
Dlaczego nie kompromis i postawienie bloków z wymogiem prawnym że mają nie być klitkami mniejszymi niż 45 metrów, zakaz kupna inwestycyjnego i max cap procentowy na marży względem kosztu budowy?

Ale to u nas nie przejdzie, bo to za mądrze i ktoś by nie ukradł, ktoś by w łapę nie wziął i ktoś by nie zarobił 1000zl za każdą zainwestowana złotówkę.
  • Odpowiedz
@jozef-dzierzynski: Z wielu tematów w których jestem fanem wolności, tak w przypadku RODosów powinni dostać możliwość sprzedaży, przekształcić to potem i ogień. Rozwój miast nie moze być blokowany przez boomerów.
  • Odpowiedz
@onomatopejusz: to sobie będziesz sam budował jak takie gówniane ograniczenia wymyśliłeś. Najlepiej dodać, że dew musi budować za darmo i jeszcze może dołożyć ze swojej kieszeni żeby bidoki mogły kupić
  • Odpowiedz
Ale to u nas nie przejdzie, bo to za mądrze i ktoś by nie ukradł, ktoś by w łapę nie wziął i ktoś by nie zarobił 1000zl za każdą zainwestowana złotówkę.


@onomatopejusz: nieironicznie tak, właśnie dlatego, zaraz przyjdzie delegacja dewów do ministerstwa i ci zmienią z 45 na 4.5 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@majkel88
Co ty pieprzysz typie xD
To niech nie budują i niech te RODy sobie stoją ( ͡º ͜ʖ͡º)
Chyba że chcesz wywłaszcza ludzi żeby dev brał marzę potem 50 procent od patoklitek inwestycyjnych i mieć zero korzyści społecznych z tego faktu

Zapomniałem że kolega bogacz, co pełne gacie na początku roku miał bo code monkey do frontendu nie chcieli zatrudnić ( ͡º ͜ʖ
  • Odpowiedz
@onomatopejusz:
no widzisz, lepiej być frontendowcem niż biedakiem, którego nie stać na śmiesznie tanie nieruchy w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mi takie robaki jak ty w zębach co miesiąc przynoszą 3k za kawalerkę
  • Odpowiedz
@dzem_z_rzodkiewki: @kokos24 rodosy są mocno używane i jest na nie kolejka chętnych kupców.

Waszych betonowych klatek nie powinno się już budować bo i tak są już setki tysięcy.

Ja musze mieć gdzie wypocząć i zrobić grila, a wy tak sobie odparzajcie jaja w betonie
  • Odpowiedz