Wpis z mikrobloga

To jest dosłownie "one more lane" tyle że w wydaniu nieruchomości.


@Fennrir: Nie bardzo. W Hiszpanii budowano tak dużo, że jak bańka pękła to rynek do dzisiaj nie wyszedł na prostą. Dodam, że w najgrubszych latach oddawano milion mieszkań rocznie.
@onomatopejusz O jakim wywłaszczaniu ty #!$%@? jak RODy to jest publiczny teren który jest oddany do prywatnego wykorzystania. Równie dobrze można w parkach #!$%@? siateczki i niech babcia se marchewkę z zawartością spalin 80% uprawia.

Jak komuś się ogródek marzy to niech prywatna działkę kupi a nie żeruje na publicznym.
@jozef-dzierzynski koalicja deweloperka lobbuje za wywłaszczaniem działkowców na wykopie xd mój tata ma rodosa od lat 70. Zajebista sprawa, odskocznia od zgiełku miasta. Na 200 działek na 20/30 ludzie mieszkają cały rok. I tak się powoli żyje na tych rodosach
ale ja nie chcę mieszkać w domu bo ma on dużo wad. Mieszkanie + działka to idealne rozwiązanie.


@Krupier: pewnie zaraz napiszesz coś o odśnieżaniu i koszeniu trawnika? :) a może o "paleniu" w piecu, albo jakimś mitycznym naprawianiu dachu?
@Yuri_Yslin

pewnie zaraz napiszesz coś o odśnieżaniu i koszeniu trawnika? :) a może o "paleniu" w piecu, albo jakimś mitycznym naprawianiu dachu?


A to też, słuszna uwaga. :)
@Yuri_Yslin no częściowo uznaję, i co to ma do rzeczy? Skoro mówię, że są to wady to dlaczego mam na siłę zmieniać zdanie tylko dlatego, że jakiś anon w necie się odpalił?

Wolę mieszkanie plus działkę, lepsze dla mnie rozwiązanie niż dom.