Wpis z mikrobloga

  • 2
@bArrek Szczerze to jestem zdziwiony że zamykają temat który grzali kilka lat. Z punktu widzenia technicznego działało to naprawdę dobrze. Miałem nawet spięte oferty z Optimą. Tylko tak jak mówisz reklama nie istniała. Brakowało równie umowy z przewoźnikiem. Dziwne że wycofali się w samej końcówce.
@grzegorz-ps jak się za to Comarch wziął to nic dziwnego.

Przez lata Asseco utrzymywało systemy ZUS. Ale nawet dla nich było to takie bagno, więc zrezygnowali. Przejął to Comarch z uśmiechem na ustach (prezesa, bo nie tych praktykantów, którzy to robią).

Pomyślcie, że system, który pilnuje naszych emerytur jest zarządzany przez firmę, która nawet sklepu internetowego nie dała rady zrobić (nic dziwnego, nieskończona liczba praktykantów jednak nie zastąpiła seniora).

Ale w sumie
@grzegorz-ps: Co Ty gadasz :D Tam nawet nie było funkcji importu aukcji z allegro albo przynajmniej importu z pliku aukcji, które można byłoby wcześniej wyeksportować z allegro. Całość była biedna i prosta, wyglądało to jak robota studentów na zaliczenie (pewnie nieograniczonej liczby studentów #pdk ). Przypominało to projekt w Django (być może się nie mylę, ale wydaje mi się, że to musiałoby być dobrze zoptymalizowane i dobrze zaprojektowane żeby działać szybko
@grzegorz-ps: W Polsce nie powstanie żadna alternatywa dla allegro, bo sprzedający to idioci. Na grupach sprzedażowych co się pojawił post o wszystko.pl to ci idioci odradzali wrzucanie tam ofert bo "nie ma kupujących" i "szkoda czasu". Pomijając słabe zaangażowanie Comarchu, to jak mają się pojawić kupujący, jeżeli tam były takie gigantyczne dziury asortymentowe? Sam chciałem spróbować złożyć tam zamówienie kilkukrotnie ale tam nic nie było.
W Polsce nie powstanie żadna alternatywa dla allegro, bo sprzedający to idioci. Na grupach sprzedażowych co się pojawił post o wszystko.pl to ci idioci odradzali wrzucanie tam ofert bo "nie ma kupujących" i "szkoda czasu". Pomijając słabe zaangażowanie Comarchu, to jak mają się pojawić kupujący, jeżeli tam były takie gigantyczne dziury asortymentowe? Sam chciałem spróbować złożyć tam zamówienie kilkukrotnie ale tam nic nie było.


@Magowie0gniaEnjoyer: Coś w tym jest, dużo sprzedawców