Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem parę lat #po30 i ostatnimi czasy sporo koleżanek w podobnym bądź nieco niższym wieku postanowiło odnowić znajomość. Wypisują, chcą się spotkać etc. Ja często pamiętam, że wcześniej mnie odrzuciły, bywały aroganckie, a teraz, kiedy zegar biologiczny ciśnie nagle jestem rozważany. Śmiech na sali. Mam choć tyle godności, by nie dać się wrócić w opcję zapasową. Zwykle rok, dwa po tych propozycjach widzę, że te dziewczyny znalazły jakiegoś typa i ogłaszają zaręczyny i ślub. Zwykle nie są to jakieś adonisy, ot zwykłe chłopaki, w jednym przypadku nawet poniżej przeciętnej. Zawsze trochę się wtedy zastanawiam czy dobrze zrobiłem, czy na starość nie zostanę sam. Być może za parę lat zacznie się plaga rozwodów? Też macie takie doświadczenia i przemyślenia?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #malzenstwo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
  • Odpowiedz
bycie we 2 jest lepsze. Zawsze przy 39st. ktoś Ci leki poda.


@kuncfot: nie zawsze, moja byla zawsze #!$%@? na głowa i zawsze #!$%@? miała pretensje ze choruje, prosic ja o cos to był dramat, potem wypominała ze kupila mi cos w aptece
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: No, ale czym tu się szczycisz? Ty nadal sam, jak widać opy wolą być opcją zapasową, niz solo gnić. Podam CI kilka niewygodnych faktów: Facet w związku ma lepiej, zyje dłużej, jest mniej narazony na choroby serca i układu krązenia. W świecie jest postrzegany jako osoba o wyzszej pozycji i bardziej atrakcyjny
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 3
✨️ Autor wpisu (OP): @xx9naxx: nie szczycę się, po prostu opisuję własne przemyślenia i sam nie jestem pewien, czy dobrze robię. Mam jednak zdecydowany opór przed byciem z kimś, kto jest zdesperowany upływającym czasem i traktuje mnie jak opcję "c" albo i "d". To byłoby dla mnie upokarzające i być może stałbym się celem frustracji takiej kobiety, że jestem tylko sobą, a nie kimś kogo ona rozpatrywała w pierwszej
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: One zawsze na początku są miłe bo chcą Cię zwabić do swojego piekiełka. Seks na żądanie, obiadki, makijaż, ciuszki. To jest ten moment który musisz wykorzystać. Trzy miesiące dobrej zabawy. Potem gdy zaczynają się naciski na słowo klucz wspólne, wykonujesz taktyczny odwrót na z góry upatrzone pozycje i zgarniasz kolejną koleżankę. Skoro masz taką sytuację, że same się zgłaszają, to korzystaj ile wlezie. Drugi raz się nie urodzisz.
  • Odpowiedz
Też macie takie doświadczenia i przemyślenia?


@mirko_anonim: brzmisz jak Anetka pisząca fejkowy artykuł w jakichś wysokich obcasach czy innym damskim piśmie zarzutkowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: @mirko_anonim zdradzę wam tajemnicę, w dzisiejszym świecie, zegar bilogiczny u kobiet praktycznie nie istnieje, sama to obserwuję u lasek 25-40. Moze jakieś 20% ma kaszojada. Reszta nie chce, nie chciała i nie będzię chciała. Dlaczego? bo liczy się wygodne zycie. Zdradzę kolejny fakt, faceci w tych związkach tez nie chcą dzieci, bo wiedzą ze nie ma sensu rezygnować z wygodnego zycia. Dziś obserwuje taki dysonans, ze ludzie mają
  • Odpowiedz
@Xxonaxx w mojej bańce znajomych mam dwa rodzaje dzieciatych: ci wierzący i traktujący dużą rodzinę jako ważny cel w życiu oraz normiki. Ci pierwsi faktycznie mają liczną gromadkę. Ale już w tej drugiej grupie ci dziecieci, którzy mają jakiś biznes, robią karierę, mieszkają w dużym mieście na razie poprzestali na jednym.
  • Odpowiedz
Jak byłem na około 25lvl, to też tak miałem, jakieś koleżanki z dawnych lat się odzywały pogadać o starych czasach. Wtedy jeszcze nie rozumiałem, że jestem po prostu ich awaryjną opcją do rozważenia. Bo próbowały z jednym lub drugim i nie wyszło. A że czas tyka, one chcą założyć rodzinę to szukają.
I faktycznie tak było jak napisałeś, rok, dwa, trzy później, ślub/dziecko. Tak żeby się przed 30rż wyrobić.
Różowa zrealizowała swój
  • Odpowiedz
@mirko_anonim

Co jakiś czas napisze jakiś dawny znajomy który nie jest w żadnej relacji, a nowych ludzi zapewne ciężko mu poznać, więc patrzy co wolnego zostało na liście znajomych na fb. 😅
Też postrzegam to jako ostatnia deska ratunku. XD
  • Odpowiedz