Wpis z mikrobloga

Tak się bawią na plaży w Hiszpanii, witaminiki ukrainki których pełno na Costa Blanca. A ich byli partnerzy albo w okopach albo gniją w kraju. Przewietrzenie psity na Poniente Beach w godzinach pracy a później powrót na chatę u Rodrigo. To jest życie.
Adin, Dwa, Tri, Ćytyry!

#blackpill #wojna #ukraina #mgtow #p0lka #pieklokobiet #feminizm
Widur - Tak się bawią na plaży w Hiszpanii, witaminiki ukrainki których pełno na Cost...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"To kraj jest dla mnie, nie ja dla kraju"

@Kroledyp: Otóż to. Każda władza stara się wciskać narodowo-patriotyczne p---------e aby więcej frajerów było sklonnych zdychać gdzieś w błocie z urwaną nogą.

Liczę się tylko ja i moi bliscy.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: no i za siebie is woich bliskich wlaczy sie na wojnie. takze za majatek i pozycje zyciowa. By reszte zycia nie byc uchodzca. Zakladajac ze ruskei ccha podbic tylko nasz kraj i mozna uciec. Bo inaczej i tak bedzie mobilizacja, tylko w kolejnym kraju.
  • Odpowiedz
@tukidydes: No właśnie, ten obrazek idealnie ukazuje waszą obłudę. Jesteście konserwatystami, chcecie "grzecznych" kobiet, które będą i opiekowały się dziećmi, gotowały obiadki i słuchały się męża, ale jednocześnie mają oczywiście pracować, żeby się wam dorzucać do budżetu, bo sami zarobić nie potraficie jak na prawdziwą "głowę rodziny" przystało. Do wojska też się nie garniecie bo jesteście niemotami i by was tam zmiażdżyli. I wy chcecie mieć jakikolwiek autorytet u kobiet
  • Odpowiedz
@Widur Skąd przekonanie, że ich faceci siedzą na Ukrainie? Bogaci wyjechali, w kraju jedynie gnije (i umiera) biedota. Witamy w realnym świecie, gdzie „równość” istnieje tylko w ładnej mowie
  • Odpowiedz