Wpis z mikrobloga

Tak się bawią na plaży w Hiszpanii, witaminiki ukrainki których pełno na Costa Blanca. A ich byli partnerzy albo w okopach albo gniją w kraju. Przewietrzenie psity na Poniente Beach w godzinach pracy a później powrót na chatę u Rodrigo. To jest życie.
Adin, Dwa, Tri, Ćytyry!

#blackpill #wojna #ukraina #mgtow #p0lka #pieklokobiet #feminizm
Widur - Tak się bawią na plaży w Hiszpanii, witaminiki ukrainki których pełno na Cost...
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lorne: Pamiętam że raz zapytałem się znajomej z Ukrainy w 2021 roku, czy kobiety tez walczą na Donbasie, a jeśli nie to czy jak Rosja zrobi coś większego to czy pójdą walczyć. Powiedziała że teraz to co w Donbasie to żadna wojna, raz na jakiś czas się postrzelają i jest spokój (filmiki na sadisticu trochę przeczyły temu, bo tam regularnie ginęli ludzie).
Generalnie #!$%@? jak u naszych witaminek, w stylu
  • Odpowiedz
  • 1
@Kroledyp zgadzam się ze wszystkim oprócz jednego. W przypadku ataku na Twój kraj żadne państwo nie zapewni Ci obrony wyłącznie zawodowymi. Jak pakujesz plecak i nara to w innych krajach działa to tak samo.
  • Odpowiedz
@qaqa: i tutaj pełna zgoda jak temat się zesra to jesteś ugotowany. Jednak mamy rok 2024 i wojna nie wybucha z dnia na dzień, jak czujesz, że coś wisi w powietrzu to się zwijasz i elo, taktyka " jakoś to będzie bo bóg da " nie działa i Ukrainy też to tyczy, każdy wiedział, że w końcu to jebnie, zostali ci co chcieli
ogólnie moje podejście jest dość kontrowersyjne, jeśli
  • Odpowiedz
@Widur: Ukraińcy mówią na takie kobiety "Oksanki" to odpowiednik naszej Julki. Pełno jest na Tiktoku takich filmików jak ten, + jeszcze jak Ukrainki chwalą się swoimi nowymi chłopakami z Turcji/Hiszpanii czy Włoch w komentarzach oczywiście wojną, młodzi Ukraińcy piszą że on musi siedzieć w okopie aby ona mogła się sypać z Enrique (potem wchodzę na profil chłopa, i faktycznie okazuje się, że wrzuca tiktoki z frontu) Widziałem też filmik Ukraińca,
  • Odpowiedz
@Mamaboss

@Ko_Otu: Orać pole to raczej wami, jak Ruscy wejdą :))) ja już dawno wyjechałam do Hiszpanii i nawet nie mam zamiaru wracać ;))


@Mamaboss serio jesteś w Hiszpanii i tracisz czas na jakiś robaków? Wstawaj trollu, zesrałoś się.
  • Odpowiedz
No cóż, komentarze różowych pasków pod tym wpisem pokazują, że dopóki nie pozbędziemy się nierówności płciowych na wszystkich polach ( w tym w poborze) to nigdy nie będzie się dało przeprowadzić sensownej dyskusji o takich problemach jak obronność. Rządzący którzy sami się zwalniają z takich obowiązków, dzięki dyskryminacji płciowej zawsze będą mieć przynajmniej te 50% poparcia do przelewania naszej krwi.
  • Odpowiedz
Wyznajecie konserwatywne wartości to walczcie za ojczyznę, proste :)))


@Mamaboss: Ja nie mam problemu z tym, że jakieś randomowe laski z Ukrainy żyją zagranicą i robią co chcą, mam problem z tym, że faceci nie mogą robić tego samego, tylko służą jako gnijąca materia w okopach, rozumiesz to czy nie?

I jeszcze jak głośno mówisz o tym, że to niesprawiedliwe, to Cię Julki zwyzywają od facecików, i #!$%@? xD
  • Odpowiedz
pierwsza zasada to nie umieramy za flagę, flaga nie jest twoja a władzy

to rządzący próbują wcisnąć kit, że flaga jest dla ciebie ważna, otóż nie jest

Tak się umówiliśmy, że płacę swoje pieniądze wojsku za usługę ochrony mojej dupy, jak widzę, że się nie wywiążą to pakuje plecak i nara.

To kraj jest dla mnie, nie ja dla kraju


@Kroledyp: Z tego wpisu można śmiało stworzyć twój obraz: cały
  • Odpowiedz
chcecie umierać za politykę, to sobie umierajcie, my nie mamy tracić życie i poświęcać się dla kaczora, tuska czy kogokolwiek innego xD


@Mamaboss: Problem w tym, ze nie chcemy ale jesteśmy do tego zmuszani. Zawsze przyjdzie taki różowy pasek i zniży poziom dyskusji do kłamstw i manipulacji.
  • Odpowiedz
chcecie umierać za politykę, to sobie umierajcie, my nie mamy tracić życie i poświęcać się dla kaczora, tuska czy kogokolwiek innego xD


@Mamaboss: z tym że my nie mamy wyboru trollu a wy nie macie żadnych obowiązków. Taka subtelna różnica.
  • Odpowiedz
Tak się umówiliśmy, że płacę swoje pieniądze wojsku za usługę ochrony mojej dupy, jak widzę, że się nie wywiążą to pakuje plecak i nara.


@Kroledyp: Widziałeś kiedyś pełnoskalową wojnę, gdzie walczyła tylko i wyłącznie armia zawodowa? xD
  • Odpowiedz