Wpis z mikrobloga

@dzenkins: Sprzedalem 40 sztuk bo mi brakowalo gotowki. A tak to trzymam az wyladuja na ksiezycu, bo wg mnie nie ma powodow by to spadlo jakos drasycznie teraz, skoro wszyscy czekaja na ladowanie (gorka moze byc tak jak ze startem 2 dni wczesniej). A pozatym nie mam idei co innego moglbym kupic na juz (kazdy patrzy na nvidie i smci ale ja nie gram gigantow, nie moj styl). Obserwuje kilka spolek,
  • Odpowiedz
@NoobczanPotasu: żałuje że wszystkiego nie sprzedałem i nie kupiłem wtedy, jedynie za 5% portfela xd no kapitalizacja tylko 600mln to jak się ludzie rzucą to jest miejce żeby rosło tak naprawdę. Patrzyłeś na ten statek jak to wygląda z technicznego punktu widzenia, czy robili dużo testów? Bo mi się wydaje że mogą być problemy z lądowaniem xd
  • Odpowiedz
@dzenkins: Statek ma nowy rodzaj paliwa wiec to wszystko jest jednym wielkim testem. Wiekszosc firm zgodzilo sie na udostepnianie sobie specyfikacji technicznej by uczyc sie na bledach (cos jak w lotnictwie). CEO zapewnial ze zrobili wszystko co w ich mocy by uniknac bledow m.in. tych z Astrobiotica, ale to pionierska wyprawa. Jesli cos sie nie uda to sie naucza czegos nowego, tak to wyglada (nauka kosztuje bardzo duzo, tak jak na
  • Odpowiedz