Wpis z mikrobloga

@44Bw4jKocK kolego a sprawdzałeś może ten temat w Łodzi? W szpitalu WAM jest taki prof. Marcin Kozakiewicz, który parę lat temu robił mi na NFZ operację dwuszczękową (progenia). To nie jest operacja ratująca życie ;) Serdecznie polecam! Ja jestem zachwycona i opieką i efektem. Poczytaj sobie o nim. Jak masz jakieś pytania to wal na priv.
po usłyszeniu kwoty byłem lekko zamroczony i nie dopytałem o wiecej, albo czegos nie uslyszalem, moze faktycznie to jest koszt protez


@44Bw4jKocK: bo to wygląda jakby to było robione na nfz a implant i jego cena, dopytaj możę się da część zwrócić na nfz

skierowanie w zakresie leczenia do chirurgi plastycznej, ale to już konkretny lekarz będzie ogarniał czy się kwalifikuje.
@Chehu mialem u niego operacje dwuszczekowa na nfz, pocial mnie wysmienicie a po operacji skroil ponownie, tym razem na 1k zl w swoim prywatnym gabinecie. I to zaledwie w 10 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wspominam tych wizyt za dobrze, jedziesz 3h do lekarza, siadasz na fotel, a ten nawet na ciebie nie spojrzy, tylko kaze zapisac sie na wizyte za miesiac i u niego zrobic dwa