Wpis z mikrobloga

@iEarth: haha, no klasyk. Dlatego sie zdziwilem, jak napisalas, ze on mu to ogarnie. Wiązanie się z tym gościem medycznie to jest pchanie się w paszcze krokodyla. Zapłaci krocie i będzie miał poprawek do porzygu a skończy i tak z szukaniem kogoś innego
Zapytałam czy to u Krzysia, bo jednak typ jest znany z brania się za bardzo trudne przypadki i widziałam, że miewa też mega efekty. Dlatego zdziwiłam się jak wyglądała moja wizyta, gdzie był chyba #!$%@?, że mu przeszkadzam w skrolowaniu telefonu i robił to tylko 80% czasu wizyty. 15 pozostałych procent to sapanie na płytę a 5% to spojrzenie w moją stronę.

@iEarth: w Olsztynie nie ma nikogo innego. Małyszko już
@Chehu: wysyłają do niego też inni lekarze, co podbudowuje mu opinie eksperta. Tak jak piszę, widziałam na jego temat mnóstwo złych opinii, ja uważam go za mało profesjonalnego i przyjemnego w obyciu (dlatego właśnie widziałam po Twojej wypowiedzi osobiste doświadczenie xD), ale widziałam też relacje, że robił kosmiczne rzeczy w trudnych przypadkach. Nie wiem od czego to zależy. Mam nadzieję, że OP albo dobrze trafił albo trafi w inne, dobre ręce.
@iEarth:

wysyłają do niego też inni lekarze, co podbudowuje mu opinie eksperta. Tak jak piszę, widziałam na jego temat mnóstwo złych opinii, ja uważam go za mało profesjonalnego i przyjemnego w obyciu (dlatego właśnie widziałam po Twojej wypowiedzi osobiste doświadczenie xD), ale widziałam też relacje, że robił kosmiczne rzeczy w trudnych przypadkach. Nie wiem od czego to zależy. Mam nadzieję, że OP albo dobrze trafił albo trafi w inne, dobre ręce.
I tak ryzyko że przeszczep unaczyniony sie nie przyjmie jest mega duża, a jak mu się zabieg powikła będzie dramat. Nie wiem czy ten facet wie czym ryzykuje.