Wpis z mikrobloga

@iEarth: Aż za bardzo kiedyś oglądałem filmik jakiegoś gnoja, który ze smutną miną i historią przyszedł na wykop mówiąc że jego mama jest szwaczką i przez pandemię nie ma pracy, potem "pomógł" otworzyć jej sklep internetowy i sprzedawał tam bluzy po 300zł. Ludzie z wykopu się rzucili no bo pandemia pomagać trzeba, a on w nowej furze za 300k w leasing mówi jaki to z niego nie jest zajebisty przedsiębiorca i
:O
O matko, Dziękuję wszystkim za każdą wpłatę i miłe słowo, szczena mi opadła (dosłownie),
Rano po powrocie z pracy wrzuciłem po raz kolejny wpis na mirko i przeszło to moje najśmielsze oczekiwania

Tak jak mirabelka @iEarth napisała, chodzi o Dowgierda
Za chwilkę zacznę powoli odpowiadać na więcej Waszych pytań tylko się ogarnę troszke

Ps. może założyć z tego wszystkiego jakiś tag?
@kogo_to_obchodzi: mocowań żadnych nie mam, przynajmniej nic o tym nie wiem. Twarde rzeczy normalnie jem chociaż z reguły to gryzę i tak lewą stroną wszystko bo prawej strony twarzy w większości nawet nie czuje, w środku jak i na zewnątrz (,) Dziwnie się też śpi na jednej stronie bo sama szczęka opada
@44Bw4jKocK Siedzę trochę w tym temacie i faktycznie operacja rekonstrukcyjna jest refundowana przez NFZ, a te pieniądze to podejrzewam koszt protezy indywidualnej stawu skroniowo-żuchwowego i ewentualnie szablonów operacyjnych?
@Chehu @iEarth no tak to wygląda u niego. Też nie mam jakiś miłych wspomnien z wizyt chociaż mi się wydaje że jakoś o dziwo nie był dla mnie jakiś gburowaty. Nawet jak o coś pytałem to raczej dość normalnie odpowiadał. Pierwsza wizyta rzeczywiście była taka lakoniczna trwała 10 minut razem z diagnoza i rekomendacja xD Ale na tamten czas były naprawdę dobre opinię na grupce na fb więc jakoś tak zaufałem mimo
@ecconomicus
@mishka49

Co do pytań o nfz, @ecconomicus @mishka49 tak jak pisałem w imid próbowałem podjąć kroki ku rekonstrukcji, z tego co mi tłumaczyli to mieli pisać jakieś prośby o refundację tego, i no właśnie nigdy nic z tego nie wyszło. Także tak jak pisze @PiersiowkaPelnaZiol , pewnie nie jest to stan zagrażający życiu to sorry nie zrobimy, nie stać nas.

Dowgierd wiem jakie ma opinie, wcale nie lepsze ma instytut matki