Wpis z mikrobloga

@Kempes: ale #!$%@? w jaki sposób wyśmiewa tę retorykę?! Bo wygląda to tak, że pisowcy krzyczą "zły Niemiec", a platfus (czyli Ty) pokazuje ten obrazek dodając przy tym: widzicie, jednak Niemiec nie taki zły, poklepał Donka po plecach!
@wstanczyk: wróć do mojego pierwszego posta i przeczytaj jeszcze raz. To że polityk coś mówi to nie znaczy, że coś z tego wyniknie. Ty takie #!$%@? odbierasz jako konkretne działanie, a na razie to tylko takie gadanie, rozumiesz? Jarasz się że Niemiec powiedział kilka okrągłych zdan w kierunku polskiego premiera, a tak na prawdę to jest wielkie nic. To świadczy o Tobie, że Cię zadowala takie właśnie "nic". I Ty masz
@dwa_szopy: dzięki za wyjaśnienie, mimo złośliwej formy. Skupiłem się na treści, a nie na fakcie że oryginał był napisany po polsku. W dzisiejszych czasach to raczej normalne, że w dyplomacji stosuje się takie zagrywki, więc nawet nie wziąłem pod uwagę że o to chodzi. Znając podejście platfusów, byłem pewny że się cieszą że dobry Niemiec poklepał Polaczka po głowie.