Wpis z mikrobloga

boli was dupa że KZ nie jest koleją tuba propagandową PO jak TVN i inne wyborcze?


@Tomekmoskwa: tak mnie dupa boli że nawet nie wiem kto to jest, słyszałem tylko to nazwisko w kontekście jakiegoś komentatora sportowego. A odpaliłem sobie google i co się okazuje? Ten pan chce startować w wyborach prezydenckich. Ciekawe, czy chce być bezpartyjny jak Duda i szuka sobie specjalistów do PR bo się okazało że mało rozpoznawalny
@Tomekmoskwa: nic dziwnego że publicysta, dziennikarz tej klasy został prezenterem telewizyjnym. Był też dyrektorem programowym w Religia.TV. A to że akurat do polityki się nadaje to jak najbardziej udowodnił.
@aarahon: aha. Czyli już wszystko jasne. Stanowski nie może być politykiem bo nie jest lewackim dziennikarzem. Ale holowania już może być bo jest oświecony i namaszczony na mesjasza fajnopolaków.
@riggen ależ ty się boisz że cię wykopki oskarża o sprzyjanie Stanowi. Jak napiszesz coś pozytywnego, to też 10 razy podkreślasz że masz #!$%@? na niego. Nie bój się własnego zdania
Stanowski nie może być politykiem bo nie jest lewackim dziennikarzem.


@Tomekmoskwa: dlaczego uważasz że należy być lewackim dziennikarzem żeby być politykiem? xD Czemu zachowujesz się jak skrajny lewak?