Wpis z mikrobloga

Czy jest tutaj ktoś kto ma doświadczenie w projektowaniu/drukowaniu uchwytów do kasku motocyklowego na GoPro? Potrzebuję albo uniwersalny albo typowo pod mój kask.
Chyba z 6/7 lat temu pamiętam, że nawet udało mi się kupić taki poprzez wykop na poprzedni kask - może tym razem też się znajdzie jakiś spec :D

#3d #motocykle #drukowanie3d #druk3d
  • 17
@AjKenFlaj: Mialem kiedys uchwyt wydrukowany 3d na tasme 3m i trzymalo siemocno, ale uchwyt zaczal pekac i ogolnie nieestetycznie to wygladalo, zarowno laczenie jaki i element drukowany. Z uchwytem z pierwszego linku i sugru wyglada o niebo lepiej i trzyma tak samo dobrze, a mniej zabawy z projektowaniem i drukowaniem. Ja polecam sugru.
@AjKenFlaj jeśli znajdziesz projekt to mogę druknąć. Mogę też poszukać gotowych projektów, ale to jutro. Projektować od zera się nie podejmę - ciężko będzie trafić kształt za pierwszym razem, a drukowanie i wysyłka takiej pierdoły kilka razy jest bez sensu :)
  • 0
@FFireBlade954 ja od 6 lat mam i jest git, kiedyś o sugru czytałem że się tr pogorszyła ich jakość ale może się w to pobawię, zobaczę bo znalazłem gościa z mojego miasta który możesz to ogarnie